איתור נזילות במצלמה טרמית בצפון

מצלמה טרמית שחודרת לתוך קווי הביוב מאפשרת לאתר את מקור הנזילה ואת הסיבות לבעיה. בין היתר, כדאי לדעת איך מבצעים את הפעולה הזו באזור הצפון כי כך ניתן ללמוד כיצד ליישם אותה גם במקומות אחרים בארץ.

מדריך איתור נזילות במצלמה טרמית בצפון

מצלמה טרמית היא חלק מציוד משוכלל ומתקדם שעומד לרשות אנשי מקצוע. ההתמחות של אנשי מקצוע שמשתמשים במצלמה טרמית היא איתור נזילות, בדיקה מבפנים של קווי ביוב, טיפול בבעיות שקשורות לצנרת, איתור סתימות וכן הלאה. בניגוד לשיטות מסורתיות, המצלמה הטרמית שחודרת לתוך קווי הביוב מצלמת אותם מבפנים ולכן חוסכת את הצורך בהרס של המבנה. בפועל, זה אומר שהשימוש במצלמה טרמית מונע הריסת קירות והרמת ריצוף.

היכרות עם שיטות איתור נזילות במצלמה טרמית בצפון

היכרות עם שיטת העבודה של איתור נזילות במצלמה טרמית באזור הצפון יכולה לספק אינדיקציה טובה ליתרונות שלה במקומות אחרים בארץ. כמו כן, המטרה של היכרות עם אותה שיטת עבודה היא לדעת כיצד ליישם את השימוש במצלמות טרמיות גם במרכז ובדרום. הסיבה לכך קשורה למבנה הייחודי של צנרות הביוב בצפון ובעיקר לעובדה שמדובר בתשתיות ישנות. במילים אחרות, אזור הצפון מספק דוגמא נפלאה לשלבי העבודה הנכונים עם מצלמה טרמית לצורך איתור נזילות ובכלל.

השלב הראשון: בדיקת השטח

בשלב הראשון מגיעים לבית הלקוח על מנת לבדוק את השטח. עוד לפני הכניסה לבית אפשר לדעת לפי השכונה מה מצב הצנרת, מתי היא נבנתה ומה הסיכוי שהיא סובלת מבלאי או שחיקה. באזור חיפה והצפון למשל יש הבדל משמעותי בין מצב הצנרת בשכונות חדשות וישנות, כמו גם הבדלים בין חיפה עצמה לבין אזור הקריות. בכל מקרה, התפקיד של אנשי מקצוע הוא להגיע לשטח כדי לבדוק איך נראית הנזילה מבחוץ ומה ניתן ללמוד ממנה.

השלב השני: החדרת המצלמה

בשלב השני מחדירים את המצלמה לתוך קווי הביוב ומזיזים אותה מרחוק בעזרת שלט ייעודי. המצלמה עצמה היא מכשיר אלקטרוני מוגן, קטן ונגיש שבעזרתו ניתן לחדור לתוך קווי ביוב צפופים של בתים פרטיים. כמובן שהמצלמה משדרת נתונים בזמן אמת לתוך מוניטור ייעודי, וזאת על מנת לדעת לאן לכוון אותה ובאיזה אזורים להתמקד. כמו כן, כדאי לנצל את ההזדמנות ולבחון את מקור הנזילה ולא רק את הסימפטומים שמופיעים על פני השטח.

השלב השלישי: איתור וטיפול בבעיה

מטרת העל של שימוש במצלמה טרמית לצורך איתור נזילות הוא לטפל בבעיה מן היסוד. אחרי שמאתרים את מוקד הנזילה, אפשר להמליץ על שיטות טיפול רלוונטיות ולעדכן את הלקוחות לגבי העלות המשוערת.

נציגי תדמור טכנולוגיות יכולים להגיע עד פתח הבית שלך בתוך התראה קצרה עם ציוד טכנולוגי משוכלל לאיתור נזילות. הצעד הבא שעליך לעשות הוא להשאיר פרטים באתר ואנו נדאג לצרף אותך לרשימת הלקוחות המרוצים!

איתור נזילות במצלמה טרמית בצפון

 

התקשרו עשיו