איתור נזילות במצלמה טרמית מחיר

 

בעבר כלי העבודה שעמדו לרשותו של האינסטלטור היו פטישים, מברגים, צינורות ועוד. היום בעידן הטכנולוגי הממוחשב הכלים השתנו. כיום אינסטלטור מקצועי משתמש באמצעים טכנולוגיים שונים וזאת כדי לבצע את עבודתו טוב יותר, נקי ומהר יותר. אחד מהאמצעים הטכנולוגיים הללו היא המצלמה הטרמית המאפשרת לו איתור נזילות במצלמה טרמית. מחיר האיתור אינו כה גבוה כמו שחשבתם, אז הנה קצת מידע על המצלמה ושימושיה.

מתבססת על חום איתור נזילות במצלמה טרמית מחיר הזול בארץ

מצלמה טרמית היא מצלמה המתבססת על חום, כשלמעשה כאשר מתרחשת נזילה של מים בתוך הקיר מתחולל שינוי בטמפרטורת הסביבה שממנה נובעת הנזילה. כלומר היכן שמתחילה הנזילה נבחין בטמפרטורה אחת אשר תלך ותשתנה ככל שנתרחק ממקור החום. שינויי הטמפרטורה יוצגו על ידי המכשיר בצבעים שונים, ויאפשרו לנו להבחין במדוייק במקור נביעת הנזילה. נוכל לשבור את הקיר, לתקן את הנזילה ולסגור אותו, ואין צורך לגרום לנזקים גדולים בעקבות נזילה קטנה.

אם תהיתם היכן התחיל השימוש במצלמות אלו, הרי שכדאי לסבר את האוזן ולגלות כי תחילת דרכה של מצלמה זו היתה בעולם כיבוי האש, כשסייעה לכבאים שנכנסו לבתים אפופי עשן ולא היו מסוגלים לראות כלום. המטרה היתה לאפשר להם להבחין באנשים ובבעלי חיים, מאחר ומדובר במצלמה המזהה את חומו של הגוף החי.

מאז ועד היום משמשת מצלמה טרמית למספר לא קטן של שימושים. היא מזהה עומס ייתר במערכות חשמליות המתחממות ככל שהעומס עליהן גובר. זיהוי כזה יכול למנוע נזק ואף אסון כי הוא מונע מהמערכות השונות להתלקח. היא גם יכולה לזהות כשלים ובעיות במערכות הבידוד השונות. בתחום הרפואה השימוש בה נעשה לשם זיהויים של גידולים בגוף. באופן מפתיע לגידול יש טמפרטורה שונה מאשר לשאר חלקי הגוף, אם בשל אספקת דם מוגברת או לחילופין מועטה.

וכמובן בתחום האינטסטלציה היא מיועדת לאיתור נזילות וכניסת מים.

איתור נזילות במצלמה טרמית – מחיר הקידמה

כמו בהרבה מאוד תחומים השימוש בטכנולוגיה חדישה הופך את חיינו לקלים יותר, זהו ללא כל ספק מחיר הקידמה. חישבו על סיטואציה בה מים מטפטפים לכם בבית ואתם מתקשים לאתר את מקור הנזילה. בכל מקרה במצב כזה יהיה עליכם לסגור את הברז הקרוב, אם לא את הברז הראשי של הבית. מצלמה טרמית תוכל לחסוך מכם את הסיוט הזה, מאחר ואיתור מקור נביעת הנזילה יהיה מהיר יותר.

גם נזילות לא דרמטיות יכולות להפוך לכאלו כאשר מתפתח לאורכן עובש והקירות מתכסים בכתמים כתוצאה מהן. עובדה חשובה לא פחות כשמדובר ביעילות כאן היא שמצלמה טרמית יכולה לסרוק שטחים גדולים מאוד ולעשות זאת בתוך זמן קצר מאוד.

וכמובן ללא כל ספק עבור איתור נזילות במצלמה טרמית, מחיר אמיתי כאן הוא היכולת לגלות את מקור הנביעה מבלי לשבור את הקיר.

איתור נזילות במצלמה טרמית מחיר

התקשרו עשיו