איתור נזילות במצלמה טרמית

בעבר איתור נזילות בבתים פרטיים או בדירות כחלק מבנייני מגורים הייתה משימה לא פשוטה בכלל ולעתים אף הייתה נמשכת כמה ימים, בשל הקושי לאתר את מיקום הנזילה ואת הסיבה שהיא נוצרה מלכתחילה. היום, תודות להתקדמות הטכנולוגיה ולשינוי ניכר שחל בכל תחום האינסטלציה ואיתור הנזילות במערכות ביוב וצנרת ביתית, ניתן לבצע איתור נזילות במצלמה טרמית העובדת על טכנולוגיית אינפרא אדום ומזהה שינויי טמפרטורה באמצעותם ניתן לזהות את מקור הנזילה –מחירון איתור נזילות לרשותכם.

איתור נזילות במצלמה טרמית

מערכת המים הביתית נחשבת לאחת המערכות הכי חשובות ויחד עם זאת גם הכי מורכבות. יש המון סוגים של נזילות ובעיות אשר נגרמות כתוצאה מכשלים וליקויים במערכת הצינורות. פעמים רבות, אנו מוצאים את עצמנו משלמים חשבונות מים גבוהים מהרגיל, כאשר הסיבה העיקרית לכך היא משום שקיימת נזילה הגורמת לניפוח החשבון.

ברוב רובם של המקרים, נזילות מים נוצרות כתוצאה מבעיות איטום או מבעיות אינסטלציה. כאשר החורף מגיע, צצות להן כל הבעיות מצלמה טרמית , אז נראה כי מערכת האיטום, המרזבים והמרפסות לא נבנו או לא תוכננו כמו שצריך. בשונה מנזילות הנוצרות כתוצאה מכשלים באיטום, אותם קשה מאוד גם לאתר וגם לתקן, נזילות הנוצרות כתוצאה מליקויים במערכת האינטסלציה, קל יותר לזהות ולתקן איתור נזילות במצלמה טרמית.

איתור נזילה במצלמה טרמית, מקצועית

הוא למעשה תהליך שמטרתו להבין את מקור הנזילה. חשוב להבין, שברוב המקרים, המקור לנזילה הוא לאו דווקא איפה שהמים מופיעים. כלומר, יכול מאוד להיות שנזהה רטיבות בקירות הסלון, אבל הנזילה בכלל תגיע מבחוץ בעקבות ליקויים באיטום או בעיה במרזבים.

הופעה של רטיבות במיקום מסוים היא לרוב רק סימן לנזילה במקום אחר ומעידה על בעיה בצנרת. חשוב לדעת שככל שנחכה יותר זמן בביצוע תהליך איתור נזילות במצלמה תרמית, כך הבעיה יכולה רק להחמיר וכידוע מים יכולים לגרום לנזק בלתי הפיך,איתור נזילות במצלמה טרמית. נזק שיהיה בשלב מאוחר יותר, הרבה יותר קשה לתקן אותו.

סוגים של נזילות מצלמה טרמית

צנרת המים עוברת בכל מיני נקודות בבית: בחלל המטבח, בגינה, בחדרי האמבטיה, בדוד השמש, במכונת הכביסה ולכן כל אחד מהמקומות הנ“ל יכול לגרום לנזילה כזו או אחרת. נזילה יכולה להיגרם גם כתוצאה משחיקה של הצינורות. מה שקורה זה שעם הזמן נוצרים מאין סדקים, לפעמים גם מלחץ מוגבר של מים, סדקים אשר לאחר זמן מה נהיים עמוקים יותר ואז נוצר פיצוץ. גם קורוזיה יכולה לגרום לבעיה בצנרת החיצונית.

איך תדעו שיש נזילה?

ובכן, יש כל מיני סימנים היכולים להעיד על בעיית נזילה כמו למשל כתמים של רטיבות בקירות או בתקרה, התנפחות או עיוות של הקיר, שטיח רטוב, עובש, ריח לא טוב של טחב ועוד. גם כאשר האזור החיצוני של המרצפות בבית נראה כהה בהשוואה לחלק הפנימי, הדבר יכול להעיד על נזילה כי כאשר המים ”יושבים“ זמן רב במקום מסוים, נגרמים שינויים בצבעים של החיפויים בבית.

מתי כדאי להיעזר בבעל מקצוע?

ובכן, רק במצבים שבהם הנזילה היא נזילה הנראית לעין ואנו יודעים בוודאות שמדובר בבעיה בצינורות החיצוניים ולא הפנימיים, נוכל לטפל בבעיה בעצמנו. בכל מקרה אחר או במקרים בהם הנזילה חוזרת על עצמה לאחר תיקון מקומי, מאוד חשוב שלא להתהמה ולהזמין בעל מקצוע המתמחה באיתור נזילות במצלמה טרמית.

איתור נזילות במצלמה טרמית – איך זה מתבצע?

בפועל המצלמה פועלת על טכנולוגיית אינפרא אדום ובעצם הקרניים עוברות דרך הקיר או דרך הרצפה ומזהות הפרשים בטמפרטורה. המקום שמזוהה בצבעים כחולים, סגולים או שחורים, הוא לרוב המקום שדרכו ניתן יהיה לזהות את הנזילה. צבעים חמים מעידים על כך שלא קיימת נזילה לעומת צבעים קרים המעידים על כך שיש נזילה או חשד לנזילה באזור מסוים.

איתור נזילות במצלמה טרמית נחשב היום לדרך היעילה, המהירה והטובה ביותר לזהות סוגים שונים של כשלים בנכס. לאחר שמבצעים את הבדיקה, מקבלים הדמיה תרמית שמציגה בפני המומחים לאיתור נזילות תמונה מדויקת של השטח שעבר בדיקה. מהרגע שיש הדמיה, תוך זמן קצר אפשר לבנות את תהליך התיקון ולהתאים את הפתרון בצורה המתמקדת בשורש הבעיה.

מהם היתרונות של איתור נזילות במצלמה טרמית?

  1. חיסכון אדיר בזמן
  2. חיסכון בכסף,איתור נזילות במצלמה טרמית.
  3. איתור הנזילה בצורה מדויקת

מהם הגורמים להופעה של נזילה או רטיבות?

  • פיצוץ בצנרת
  • שחיקה של הצינורות
  • בעיות איטום
  • בעיות במרזבים
  • ליקויי בנייה
  • סדקים שהולכים וגדלים
  • ועוד…איתור נזילות במצלמה טרמית.

מתי כדאי לבצע איתור נזילות במצלמה טרמית?

איתור נזילות באמצעות מצלמה תרמית הוא תהליך שמומלץ לא רק למי שחווה הופעה של מים בתוך הכנס או סימני רטיבות כאלה או אחרים. התהליך מומלץ גם לרוכשי דירות יד שנייה ורוכשי דירות מקבלן כחלק בלתי נפרד מתהליך של בדק בית, במטרה לבדוק את כל מערכות הצינורות הקיימות וכך למנוע הופעה של נזילות עתידיות.איתור נזילות במצלמה טרמית. היום אנו עדים לכך שדיירים רבים נכנסים לבית, אפילו חדש ותוך כמה שבועות סובלים מנזילות, זאת כתוצאה מליקויי בנייה וניסיון של הקבלן לחסוך בעלויות ולקצר תהליכים על חשבון אותם איתור נזילות מים המלצות דיירים.

מה אפשר לעשות בינתיים צילום במצלמה טרמית איתור נזילות?

במידה ויש נזילה ואתם לא מצליחים לאתר את המקור שלה, הדבר הכי טוב שאתם יכולים לעשות עד לכדי תיקון הבעיה הוא לזכור את השיבר, עד שבעל המקצוע אותו הזמנתם יגיע ויאתר את מקור הנזילה. כאשר מדובר בנזילה נקודתית כמו למשל נזילה מברז האמבטיה או נזילה מהאסלה שבחדר השירותים,איתור נזילות במצלמה טרמית. ניתן לעשות שימוש בסרט ליפוף אותו יש בכל חנות של עשה זאת בעצמך.

לסיכום, בעיית נזילות איננה עניין של מה בכך ויש לטפל בנושא באופן מיידי בלי להזניח, משום שככל שנחכה יותר זמן, כך הבעיה רק תחמיר ותקשה על בעל המקצוע הן באיתור המקור לנזילה והן בהתמקדות בבעיה עצמה איתור נזילות במצלמה טרמית רק עם המומחים שלנו..

אנו מתמחים בתחום איתור ליקויים במערכות ביוב, אינסטלציה ותשתיות. אנו משקיעים משאבים רבים ועובדים עם בעלי מקצוע מובילים תוך שימוש בציוד ובטכנולוגיות המתקדמות ביותר.

כיצד מתבצע איתור נזילות במצלמה תרמית ומדוע זה הכרחי? אם יש לכם נזילה בבית חשוב שתדעו כיצד אפשר לאתר נזילה ללא נזקים ובצורה קלה ונוחה וזאת על ידי אנשי המקצוע המומחים בתחום.

איתור נזילות במצלמה תרמית, איך זה מתבצע?

נזילה בכל מקום בבית, כמו גם בשטחים חיצוניים יכולה להעיק מאד על איכות החיים שכן היא משבשת את אורך החיים, הנזילה גורמת לנפיחות בקירות, עובש ורטיבות וכל מה שגורע ממראה המבנה, כמו שנזילה שאינה מטופלת עלולה לגרום לתחלואים בקרב בני הבית והתפוררות של קירות.

בשל כל אלה, במידה ויש לכם נזילה במבנה, חשוב שתדעו כי בכל הנוגע לחברות המבצעות איתור נזילות במצלמה תרמית, חיפה נחשבת עיר שיש בה את המומחים שמבצעים את העבודה במקצועיות רבה.

איך מאתרים נזילות באמצעות מצלמה תרמית?

איתור נזילות באמצעות מצלמה תרמית נועד על מנת לאתר נזילה הנובעת משלל אלמנטים כמו מערכות האיטום, הקירות האינסטלציה והמים, כמו גם ממרזבים ומערכות אינסטלציה ודוודים.

האיתור מקנה את האופציה להבין מהיכן נובעת הנזילה ללא שבירה או חציבה בקירות וזאת באמצעות גילוי על ידי מצלמה שבודקת את הפרשי הטמפרטורות בקירות ומסמנת אותם על הצג. לדוגמא: מקום שבו ישנו חום – יסומן על ידי צבעים חמים, בעוד שבמקומות קרים (שבם בדרך כלל ישנה נזילה) המצלמה תסמן על הצד צבעים קרים.

כיצד המצלמה עובדת?

על מנת לבצע איתור נזילות במצלמה תרמית, מחדירים מצלמה טלסקופית אל תוך הקיר, שנראית כמו נחש דק שבראשו יש מצלמה. המצלמה חודרת אל המקומות שבהן יש נזילה כמו אל קירות, בין גגות, חומרי איטום, מרזבים או כל מקום שנראה כי יש בו נזילה וזאת תוך שמירה על שלמות האלמנטים השונים במבנה.

המצלמה כפי שהזכרנו, תבחן את הטמפרטורה בכל מקום ותסמן על ידי הצבעים היכן קר או חם ובכך תסייע למצוא את הנזילה.

מדוע איתור נזילות במצלמה תרמית כה פופולארי? הנה הסיבות:

קלות הבדיקה – קלות הבדיקה היא אחת הסיבות המרכזיות שבזכותן רבים מחפשים איתור נזילות במצלמה תרמית. חיפה, תל אביב, ירושלים, אילת ושאר ערים בארץ הן כאלה שהתושבים בהן מתוודעים לטכנולוגיה המתקדמת ומבצעים איתור נזילות באמצעות אנשי המקצוע המומחים בתחום שיודעים כיצד מתפעלים מצלמה תרמית.

איתור נזילות ללא הרס – אם בעבר על מנת להבין את מקור הנזילה היה צורך בשבירת קירות והרס של רצפות או שאר אלמנטים במבנה: הרי שבאמצעות השיטה החדשה, אפשר גם אחרת.

עבודה מהירה – עבודת של איתור נזילה באמצעות מצלמה מתרחשת בקלות תוך תיקון מהיר לאחר הבנת מקור הנזילה.

אחד הדברים הכי פחות נעימים שאפשר להיתקל בהם בחיי היום יום הוא תקלה במים בבניין או בבית, פיצוץ בצנרת שעושה נזק כלכלי, גורם לכאב ראש ודורש הרבה מאד התעסקות, תיקונים ודאגות. איתור נזילות איננו דבר קל, כמובן בעיקר במקרים בהם לא מדובר על צנרת באמצע הבית שמתפוצצת וכל אחד יכול לראות – אלא במקרים בהם התשתית חבויה, ודורשת בעלי מקצוע וכלים מיוחדים.

איתור נזילות בדרך המהירה והחסכונית ביותר

אם פעם זה באמת היה סיוט, היום איתור נזילות הוא עדיין התעסקות לא נחמדה במיוחד, אבל אזרחי ישראל יכולים להיות רגועים. כיום יש כלים מיוחדים שמסייעים למצוא את הנזילה גם אם היא חבויה מהעין ומקשה על העבודה. אפשר היום למצוא את הנזילה ללא חפירה או הרס שמחייב אתכם בשיפוץ הבית. חברה איכותית, מתקדמת ומקצועית תסייע לכם למצוא את הנזילה בקלות באמצעות טכנולוגיה ברמה הגבוהה ביותר, באמצעות כלים כמו מצלמת אינפרה אדום, איתור נזילות באמצעות סיבים אופטיים שרגישים ללחות, צבע ודחיסות המים, הדמיות וסריקה תרמית, ועוד. אין צורך במגע אדם, לא הורסים לכם את הבית ועושים זאת בצורה הטובה ביותר. כמובן, שחברה מקצועית יכולה גם להציע לכם איתור נזילות בשיטה הישנה, ואם אתם מעדיפים אותה, שעולה כמובן פחות לביצוע, אתם מסתכנים בצורך בשיפוץ שעולה הרבה מאד כסף. לשיקולכם.

איך זה עובד

איתור נזילות באמצעים טכנולוגיים מאפשר לראות את הליקויים על גבי מסך, במהירות ובצורה צבעונית ופשוטה. בדומה לבדיקה רפואית, גם כאן רואים את הצבעים השונים ומבינים את משמעותם, והכול נעשה במהירות וללא הריסה של הבית או המבנה. בעצם הטכנולוגיה מאפשרת גם להתחקות מאיפה התקלה מתחילה, מהו נתיב המים שגורם לרטיבות, מזהה בקלות איפה בדיוק הקיר רטוב ולמה, או כמובן גם בתקרה וברצפה, ואפשר לסמן תוואי במהירות ובקלות בלי לחפור את כל הרצפות או הקיר. בנוסף, הטכנולוגיה של הסיבים האופטיים מאפשרת לבדוק איפה יש כשל באיטום הגלל, המרתף או המחסן ובכך גם למנוע מקרים דומים בעתיד.

מעבר לחסכון בכסף והעבודה המהירה והיעילה – איזה עוד יתרונות יש לעבודת איתור נזילות טכנולוגית

יש יתרון גדול נוסף, בנוסף לכל מה שתואר עד כה. בגלל שעובדים מול מחשב שיכול לייצר דוח, חברות איתור נזילות יכולות כיום גם לשמש כראייה בבית משפט באמצעות דוח משפטי מקצועי שמאושר על ידי נוטריון. במילים אחרות – אם מישהו גרם לכם נזק, יהיה לכם קל אלפי מונים יותר להוכיח זאת באמצעות דוח של חברה מקצועית, מאשר בשיטות של פעם.

לכן, אם אתם רוצים חסכון בכאב ראש, כסף או זמן, וגם באמת לפתור את הבעיה ולא רק לעשות לה קוסמטיקה, איתור נזילות באמצעות שיטות מתקדמות הוא הדבר שאתם צריכים ומחפשים. שיהיה חורף קל ויבש לכל אזרחי ישראל!

לסיכום, בכל הנוגע לתהליך של איתור נזילות במצלמה תרמית. חיפה ושאר ערים הם מקום שבהם ניתן לקבל שירות טוב מקצועי ויעיל.

צוות המומחים שלנו מבצע איתור נזילות במצלמה טרמית

במטרה לזהות את מקור הנזילה בזמן הקצר ביותר ומבלי לגרום להרס בתשתית או לקירות המבנה.איתור נזילות במצלמה טרמית. אנו מציעים ליווי מלא לאורך כל הדרך ומעניקים לקהל לקוחותנו קשת רחבה של שירותים מקצועיים ביניהם איתור בעיות צנרת, נזילות, רטיבויות מים, בעיום וליקויי איטום, שיקום חידוש ותיקון צנרת ביוב, מרזבים וניקוז, ביצוע בדק בית לפני קניה מכירה או מסירה של נכס.

אם יש לכם נזילה בבית או בכל מקום, אתם בוודאי מחפשים את הדרך המהירה והיעילה ביותר לתקן את התקלה, שכן נזילות ורטיבות בבית בעסק או במבנה ציבורי, לא מאפשרות תפקוד טוב, תוך שמים דולפים משבשים את איכות החיים! לכן חשוב להכיר דרך טובה שבה מבצעים איתור נזילה, מצלמה טרמית היא אחת הדרכים היעילות ביותר לעשות זאת. אבל מה צריך לדעת על מצלמות וציוד מתקדם לאיתור נזילות? הכל בהמשך!

איתור נזילה מצלמה וציוד מתקדם שייסע לכם לחזור לשגרה

נזילה המתרחשת באזור המגורים, בין אם בתוך הבית או מחוצה לו: יכולה לשבש מאד את איכות החיים, תוך שהיא יכולה לבקוע משלל אלמנטים במבנה, כמו גם מתשתיות שאינן מתפקדות, כמו גם ישנות.

כאשר ישנה נזילה בבית, היא תופיע תמיד בזמנים הגרועים ביותר (כי הרי אין זמן טוב באמת להתמודדות עם מים דולפים), לכן חשוב להחזיר את החיים למסלולם כמה שיותר מהר, וזאת באמצעות טיפול ממוקד ויעיל אשר מאפשר מניעה של התפתחות הנזילה, כמו גם היווצרות שלל נזקים במבנה ומחוץ לו.

מה קורה שלא מטפלים בנזילה באופן מידי?

ישנם אנשים ובעלי בתים שרוצים לבצע תיקון נזילות באופן מהיר וכזה אשר יחזיר את המצב לקדמותו, אך זאת ללא איתור נזילה בצורה נכונה ומקצועית תוך מתן פתרונות "אינסטנט" שאינם יעילים.

החלטה זאת אינה מומלצת שכך העדר טיפול מקצועי והעדר איתור באמצעות ציוד מתקדם, יוליד נזקים במבנה, העדר פתרון ממשי, כמו גם היווצרות עובש ולחות שעלולים להיות מסוכנים לבריאות. בשל כך תמיד יש לבצע איתור מקצועי שנעשה עם הציוד המתקדם ביותר שישנו בתחום האינסטלציה.

איזה ציוד מתקדם קיים לאיתור נזילה?

כפי שהזכרנו, בכל הנוגע לתהליך איתור נזילה, מצלמה היא אחת הדרכים החכמות והיעילות לעשות זאת, שכן מצלמה תרמית לאיתור מקורות מים, נחשבת ציוד מתקדם שיסייע לכם לחזור לשגרה במהירות, כמו גם לגלות את מקור התקלה ובכך לבצע תיקון ממוקד ויעיל.

איתור נזילה באמצעות מצלמה טרמית מסייע לאנשי המקצוע לבחון את מצב הקירות במבנה, כמו גם את הרצפות באמצעות מצלמת אינפרא שפועלת על פי איתור טמפרטורות חמות וקרות וסימונם על ידי צבעים.

המצלמה תצלם ותתעד את מערכות המים ותאפשר לאיש המקצוע להבין את מקור הנזילה, בזמן שלאחר מכן באמצעות שינוי של צבעים על צג, המצלמה תתריע בפני איש המקצוע אודות מקור הנזילה והמיקום שלה.

מצלמה מסוג זה מאפשרת לאנשי המקצוע סימנים ברורים על מיקום הנזילה והמקור שלה תוך שבאמצעות הסימון יוכלו אנשי בנייה וחברות שיפוצים לבצע תיקון ממוקד ויעיל.

בנוסף לטכנולוגיה המתקדמת של איתור נזילות באמצעות מצלמה שמאפשרות צילום אינפרא שחודר אל מערכות המים רק על ידי צילום וללא חציבה או נזק למבנה, ישנן שלל טכנולוגיות נוספות אשר באמצעותן מאתרים אנשי המקצוע את מקור המים, כמו שימוש בסטטוסקופ אשר באמצעות שמע מאפשר איתור ממוקד של מקורות המים במבנה, כמו גם איתור באמצעות גז, כאשר באמצעות פיזור גז בעל צבעים שונים שאינו רעיל, ניתן לבצע איתור ממוקד של נזילות וזאת משום שגז עולה במקומות קרים ולחים איתור נזילות מים.

יתרונות של איתור נזילות באמצעות מצלמה טרמית וציוד מתקדם

נפיחות בקירות, דליפות, עובש ורטיבות בבית: כולם חייבים טיפול מידי, כאשר בכל הנוגע לפעולת איתור נזילות, מצלמה טרמית נחשבת פתרון מהיר ויעיל!

מלבד זאת, שימוש בכלים מתקדמים ובטכנולוגיה חכמה לשם ביצוע הגילוי והזיהוי, מקנה כמה יתרונות בולטים, ביניהם:

חסכון בעלויות – באמצעות איתור יעיל וממוקד כמו גם תיקון יעיל של מקור הנזילה ללא הרס ושבירת קירות, כמו גם שללא צורך בעבודות אינסטלציה מורכבות, ניתן לבצע תיקון במחיר אטרקטיבי יותר תוך חסכון בזמן ומשאבים.

העדר נזקים למבנה – בשל העובדה שהמצלמה אינה מסבה נזק לקירות או למרצפות ובכל שהמצלמה יכולה לבצע זיהוי וצילום של כל חלל או מערכת, אפשר לבצע תיקון ללא הרס וללא פסולת בנייה מצלמה לאיתור נזילות מים.

תיקון יעיל יותר – איתור נזילות באמצעות מצלמה תרמית מאפשר תיקון יעיל יותר, ממוקד ואיתור מקור הנזילה בזמן קצר.

עקירת הגורם לתקלות מן השורש  – בשל היכולת של מצלמה תרמית ושאר ציוד מתקדם לגלות נזילה ואת מקורה בקלות, ניתן להתאים את אופן התיקון כך שהוא "יעקור" את בעיות הרטיבות מן השורש ויקנה איכות חיים במבנה.

כיצד יודעים איזה תיקון יש לבצע?

מרזבים ישנים ולא תקינים, בעיות באיטום המבנה, ברזים תקולים, מערכות אינסטלציה ישנות, צינור שבור, פגעי מזג האוויר ועוד: כולם יכולים להיות מקור לנזילה. בשל כך יש תמיד להיעזר בחברות בנייה ושיפוצים מקצועיות על מנת לאתר את הסיבה לנזילה ולתקן אותה בהתאם לתקלה שהובילה לנזילה מלכתחילה.

לסיכום, אם בעבר על מנת לאתר נזילה היה צורך בהרס של קירות ומרצפות כדי להבין את מקור המים, כמו גם באבחון ושיפוצים מסיביים הרים שכיום, בכל הנוגע אל איתור נזילה, מצלמה טרמית משמשת פתרון מושלם!

איתור נזילה מצלמה

הידע המקצועי העומד לרשותנו לצד השימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר הם אלו המאפשרים לנו להעמיד לרשות קהל לקוחותנו את הפתרונות המתקדמים, היעילים והמהירים ביותר לאיתור נזילות מכל הסוגים.

נשמח לסייע לכם בביצוע בדיקות יסודיות לרבות איתור תקלות בצנרת ניקוז וביוב,איתור נזילות במצלמה טרמית. איתור נזילות סמויות בצנרת כתוצאה מחדירת גשם, איתור ליקויים במערכות אינסטלציה ואיטום תוך מתן שירות מקצועי ועמידה מדויקת בלוחות זמנים. אנו עובדים בפריסה ארצית ומעניקים שירות מלא, זמין ומקצועי לקהל לקוחותנו. צרו עימנו קשר עוד היום ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם האפשרי ובדרך אליכם לאיתור בעיית הנזילה ומציאת פתרון מתאים.

איתור נזילות במצלמה טרמית.

התקשרו עשיו