איתור נזילות במצלמה תרמית בצפון

איתור נזילות במצלמה תרמית בצפון

נזילה של מים פוגעת בנכס וכרוכה בעלויות גבוהות. הקדימו לפעול לאיתור נזילות אצלכם בבית ותצליחו לצמצם את הנזק. חפשו צוות שמשתמש בטכנולוגיה מתקדמת ותופתעו לגלות עד כמה הענף התפתח.

איתור נזילות במצלמה תרמית בצפון

עושים סוף לנזקי רטיבות בבתים בצפון עם טכניקה חדשה של איתור נזילות במצלמה תרמית בצפון. שימוש בטכנולוגיה החדשה מאפשר איתור נזילות מים  בתוך הקירות או מתחת לריצוף מבלי לגרום נזק למבנה. ישנם מקרים בהם גם את תיקון הצנרת אפשר יהיה לבצע ללא מגע ישיר וללא גרימת נזק כלשהו למבנה. אם אתם סובלים מרטיבות בקירות, עובש או חדירת מי גשם – צרו קשר עוד היום ותקבלו מענה מהיר ואדיב מצוות של מומחים.

יתרונות של איתור נזילות במצלמה תרמית בצפון דרכנו

תושבי הצפון נהנים משירות איתור נזילות מקצועי ויעיל לבתים פרטיים, בנייני מגורים, מגדלי יוקרה, בתי עסק, מפעלים ומוסדות. השירות ניתן תוך שימוש במצלמה תרמית מקצועית ויעילה. הצוות עושה כל מאמץ למנוע שבירת קירות או הרמת אריחי ריצוף. שיטות העבודה כולן הן שיטות מתקדמות. השירות ניתן לטיפול בכל סוגי בעיות האינסטלציה (קלות וחמורות). כל העבודות מתבצעות תוך הקפדה על רמה גבוהה של מקצועיות, שירות, אמינות, עמידה בזמנים ומחירים הוגנים.

איתור נזילות במצלמה באזור חיפה

מדוע נחוצה מצלמה תרמית?

שימוש בטכנולוגיה מתקדמת עם דגש על מצלמה תרמית חיוני על מנת להימנע מגרימת נזק למבנה. שבירת קירות או הרמת אריחי רצפה גורמת עוגמת נפש ללקוח. על כן, אנו עושים כל מאמץ להימנע מכך. המצלמה התרמית מצביעה על האזורים בהם ישנם מצבורים של מים בתוך הקירות. בזכות המצלמה הצוות אינו מנחש או משער היכן הנזילה. עלות איתור נזילות מים הוא שובר קירות או מרים אריחים רק כאשר הוא יודע בוודאות היכן הנזילה ומה מקורה.

מה גורם לנזילות?

נזילה של מים יכולה להתרחש בכל מבנה אך לרוב נזילות נפוצות יותר במבנים בהם הצנרת ישנה. הסיבה לנזילת המים תוכל להיות צינור סדוק,נזילה באסלה או צינור ישן שנשבר או צינור שהתפורר. מקום הנזילה יושפע ממיקום הצנרת כך שהמקום בו אתם מבחינים בסימני רטיבות אינו בהכרח המקום בו הצנרת פגועה. כאשר הצנרת נמצאת מתחת לריצוף הנזילה תופיע ברוב המקרים בתקרה של השכן. נזילות בצנרת שנמצאת בתוך הקיר תוכלו לזהות לפי כתמים של רטיבות בקיר, ריח של טחב וכתמים של עובש.

השכן מתלונן על נזילת מים – מה עושים?

בבניינים ישנים רבים בישראל הצנרת עדיין מותקנת מתחת לריצוף. משמעות הדבר היא נזק שנגרם לדירת השכנים עם כל פיצוץ בצנרת. אם השכן הגיע אליכם בטענה שנזילת מים שלכם גורמת נזק לדירתו כדאי להזמין צוות מקצועי לבדיקה. רק צוות מקצועי שמגיע עם ציוד חדיש יוכל לאתר את מקור הנזילה ולקבוע האם האחריות לתיקון ולנזק שנגרם חלה עליכם. ישנם מקרים בהם המקור של כתמי הרטיבות שמופיעים בתקרה הוא חדירת מי גשם או צנרת שנמצאת בקירות הבית. אל תמהרו לקחת אחריות על הנזק ללא בדיקה מדוקדקת.

מחוז צפון קישור -אזור הפעילות שלנו

לסיכום:

אם חשוב לכם לתחזק את הנכס שלכם בצורה הטובה ביותר – אין סיבה שתמשיכו להשתמש בשיטות ישנות לאיתור נזילות. מיד כאשר יש חשש לנזילה ממהרים ומזמינים צוות איתור נזילות במצלמה תרמית בצפון.

אזור הצפון בנוי אחרת בהשוואה לדרום ולמרכז ובין היתר ניתן לראות זאת בתשתיות הביוב והצנרת. מבחינת תושבי הצפון, הדגש העיקרי הוא על זיהוי בזמן של הסימנים המעידים על הצורך בשירותי איתור נזילות מים.

הבדלים בין שירותי איתור נזילות מים בצפון, במרכז ובדרום

תשתיות הביוב והצנרת ברוב אזורי הארץ הוקמו לפני עשרות שנים. על אף מערכות ביוב חדשות בשכונות מגורים מודרניות, רוב התשתיות מיושנות ולכן סובלות מבלאי, שחיקה ושורה ארוכה של בעיות. בנוסף, קיימים הבדלים מסוימים בין תשתיות המים והביוב בצפון לבין אלו שנמצאות במרכז ובדרום. הבדלים אלו נובעים מהאופן שבו בחרה המדינה לבנות בכל אזור ומרמת הצפיפות שמאפיינת אותו. מבחינת אנשים פרטיים, הדבר החשוב הוא לטפל בתשתיות שנמצאות בעיר שלהם בצורה טובה ומקצועית.

איתור נזילות מים בצפון

היתרונות של שירותי איתור נזילות מים בצפון

אחת הדרכים לזהות בזמן את הבעיות הנפוצות של הביוב היא באמצעות שירותי איתור של נזילות מים. שירותי האיתור מבוססים על שימוש בציוד מעולה, איכותי ומתקדם שאותו ניתן להחדיר לתוך מערכת הביוב. החדרת מצלמות וציוד איתור לתוך הביוב מבטיחה לזהות לא רק את היקף הנזילה אלא גם את המקור שלה. בתוך כך, ציוד האיתור גם חוסך את הצורך בשבירת קירות והרמת מרצפות. יתרונות אלו הופכים את ההשקעה באיתור נזילות למשתלמת ולאמצעי הגנה מפני נזילות וסתימות כאחד.

מה גורם לנזילות ברחבי הארץ?

נזילות באזור הצפון, במרכז והדרום נגרמות כתוצאה משילוב בין תשתיות ביוב ישנות לבין הרגלי שימוש לא נכונים מצד התושבים. הנזילות בביוב מתחילות כאשר התשתית לא עומדת בעומס ובגלל שמשליכים לתוכה חפצים זרים, נייר ועוד דברים שגורמים לבעיות. במקביל, לקוחות פרטיים נוטים לוותר על שירותי תחזוקה של קווי הביוב ומזמינים טיפול מקצועי רק כאשר ההצפה מתחילה. הטיפ בהקשר הזה הוא לשלב את שירותי האיתור של נזילות המים כחלק בלתי נפרד מתחזוקת התשתית ולא לחכות לרגע האחרון.

סימנים לצורך בשירותי איתור נזילות

תושבי הצפון שרוצים להקדים תרופה למכה יכולים לזהות את הצורך בשירותי איתור נזילות בעזרת כמה סימנים ודגלי אזהרה. ראשית, הכי קל לזהות נזילה באמצעות המים שנאגרים מסביב לפתחי הביוב בבית או בחצר. אם רוצים, ניתן גם להוריד את המים בשירותים כדי לבדוק האם יש נזילה או לעקוב אחר מעבר המים מחדרי הרחצה אל פתחי הביוב המרכזיים. שנית, את הצורך בשירותי איתור נזילות מגלים באמצעות ריחות לא נעימים. רוב הנזילות נגרמות בגלל עומס על הצנרת וריחות של ביוב מעידים על פעילות לא תקינה ברמה המוניציפאלית או הארצית.

בחברת תדמור טכנולוגיות מביאים לכל רחבי הארץ את הציוד המתקדם ביותר עבור איתור נזילות גדולות או קטנות. אנו מתחייבים לשירות אמין וביצירת קשר עם נציגינו נוכל לתאם עבורך שירות מהיר ויעיל של איתור נזילות מקצועי.

איתור נזילות במצלמה תרמית בצפון

התקשרו עשיו