איתור נזילות בקירות

נזילות בקירות הן אחת התקלות הקשות ביותר העלולות לקרות בבית והן יכולות לקרות ממספר סיבות ביניהן פיצוץ בצנרת או איטום לא טוב. כיום, אמצעים טכנולוגיים מתקדמים יכולים לאבחן במדויק את הסיבה.

איתור נזילות בקירות

זה יכול לקרות בבתים חדשים לגמרי או דירות וכן בבתים פרטיים. נזילות בקירות הבית יכולים להביא עמם עוגמת נפש גדולה ולכן, כדי לאתר את הסיבה לנזילה בקיר מומלץ לפנות אל חברה מקצועית ואיכותית אשר לה הציוד החדיש ביותר המאפשר את איתור מקור הרטיבות. המכשור החדיש חוסך את הצורך בשבירת קירות ועקירת רצפות לצורך איתור הבעיה, חוסך זמן רב וכמובן כסף ויכול למנוע נזק חמור יותר כמו התנפחות והתפוררות הקיר, הצטברות של עובש ועוד.

המכשור המתקדם המאפשר איתור נזילות בקירות

כדי לזהות את מקור הנזילה בקירות גם במקרים בהם לא נגלית הרטיבות לעין זאת בשל חיפוי הקיים על הקיר דוגמת אריחי קרמיקה. מומלץ לפנות אל חברה מקצועית המתמחה באיתור נזילות הנעזרת במכשור מתקדם הכולל בין היתר מצלמה תרמית לזיהוי הצטברות של נוזלים באזורים שונים בקירות, מצלמות אופטיות המאפשרות לזהות תקלות במערכות ביוב ועוד. ממצאי הבדיקה היסודית באמצעות המצלמות מסייעים בתיקון הליקוי הקיים בצורה יסודית ובמניעת חזרתה.

נזילה קטנה, נזק גדול.

רטיבות בקיר יכולה להוביל לנזקים כמו התפתחות של עובש המזיק לנשימה וכן התנפחות הצבע בקיר, עיוותו והתפוררותו. כמו כן, יכולה הימצאות של רטיבות בקיר הנובעת מנזילה כלשהיא להזיק למערכת החשמל ולסכן את בני הבית וכן לגרום לנזק לרהיטים המצויים בקרבתו. לרטיבות בקיר יכולות להיות סיבות רבות ביניהן דליפה של צנרת פגומה, איטום לא מקצועי המוביל לחלחול של מי גשמים ועוד. במקרה של רטיבות בקיר הנובעת מנזילה יכול גם חשבון המים שלך לגדול משמעותית.

מקצוענות פוגשת יתרונות

בעבר, על מנת לאתר מקור נזילה בקירות הבית היה צורך בשבירת הקיר אך כיום, הטכנולוגיה מאפשרת איתור מקור הנזילה בצורה מהירה וחוסכת את הצורך לשבור קיר או לעקור מרצפות וכך נחסך כסף רב וזמן יקר הנדרש לצורך איתור הסיבה לנזילה. הטיפול המהיר בבעיה הודות למכשור המתקדם, מונע נזק עתידי למקום. כמו כן, במקרים בהם יש בסיס לתביעה של דיירים את חברת הבנייה או כל גורם אחר האחראי לנזק הנגרם בעקבות בעיית הרטיבות בקירות.

מומחים באיתור כל בעיית נזילה

תדמור טכנולוגיות היא החברה המובילה בישראל לביצוע איתור נזילות מים כל סוגי הנזילות. לחברה מכשור חדש ומתקדם המאפשר לה לאתר את כל סוגי הנזילות בזמן הקצר ביותר. אם יש לך בעיה של רטיבות בקירות אשר מקורה לא מוסבר או אם חשבון המים שהגיע לאחרונה גבוה ללא כל סיבה, ייתכן כי יש לך נזילה בצנרת. זה הזמן להשאיר לנו פרטים באתר או להתקשר אל המומחים שלנו, לגלות את המקור לנזילה ובכך לחסוך זמן יקר וכסף.

איתור נזילות בקירות

התקשרו עשיו