איתור נזילות מים בבית

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
צפון: 073-3753261
מרכז/דרום: 073-3753255

איתור נזילות מים בבית

סובלים מבעיות באיטום, נזילות בקירות או בתשתיות ולא יודעים מאיפה הבעיה מגיעה? היום, תודות לטכנולוגיה חדשנית ושימוש במצלמה תרמית המבוססת על טכנולוגיה של אינפרא אדום, ניתן לשכור שירותי של מאתר נזילות שיאתר את הנזילה בצורה מדויקת, מהירה ללא פגיעה בתשתיות. בעזרת המצלמה ניתן לבצע בדיקה של הצנרת תוך החדרה של סיבים אופטיים וכך לטפל במקור הנזילה תוך זמן קצר.

איתור נזילות מים בבית – טכנולוגיה לפני הכל

חל שינוי אדיר בכל מה שקשור לתהליך של איתור נזילות מים בבית. כידוע, כאשר יש נזילה, אין זמן להתמהמה, שכן מים גורמים לנזק בלתי הפיך וככל שמחכים יותר זמן, ככה הנזילה מתפשטת וזה יכול לגרום לא רק לרטיבות אלא לקילופים של הקירות, פיצוצים של צנרת, הופעה של עובש ועוד.

המכשיר הראשון שעוזר לנו בתהליך של איתור נזילות בבית נקרא פרוטימטר. הפרוטימטר הינו מד רטיבות סופר משוכלל איתו ניתן לבדוק רטיבות ואת הרמה של הרטיבות גם מתחת למרצפות וגם בתוך הקירות.

המכשיר פועל על אלקטרודות שמציגות את אחוז הרטיבות בשילוב גלי רדיו שממש כמו בצילום אולטרהסאונד, דרכו ניתן להבין את המצב המדויק שנמצא בתוך הקיר ומתחת לפני הריצוף. המכשיר השני הוא מצלמה תרמית מיוחדת שמסוגלת לבדוק הפרשי טמפרטורה זעירים במיוחד, של פחות מעשירית המעלה. המצלמה התרמית מאפשרת לנו לגלות פגמים תרמיים, לצד זיהוי אזורים רטובים.

איך מאתרים נזילות מים בבית?

בשלב הראשון מבצעים בדיקה ויזואלית בעזרת העיניים שלנו, עוד לפני שאנחנו עושים שימוש במכשיר כלשהוא.

הבדיקה כוללת בחינה של הקירות, הרצפה והתקרה בכדי שנוכל לזהות כתמי רטיבות במידה וקיימים. קילופים של הצבע יכולים לעורר חשד בתהליך של איתור נזילות מים בבית.

בשלב הבא מבצעים בדיקה כללית בעזרת המצלמה התרמית. המצלמה מסייעת לנו לאתר אזורים רטובים ואזורים עם חשד לרטיבות, אזורים שלא ניתן היה לזהות בהם רטיבות בבדיקה הויזואלית הרגילה.

הציוד המתקדם שלנו לאיתור נזילות בבתים

המצלמה עוזרת לנו לזהות באילו אזורים יש הפרשי טמפרטורה גבוהים מה שמאפשר להבין איפה מתקיימים תהליכי עיבוי, פרצי קור ואזורים קרים לפי צבעים אותם רואים מבעד למצלמה. בשלב הבא ניתן להבין בעזרת הפרוטימטר את דרגת הרטיבות וכך לטפל בבעיה מהשורש

איתור נזילות בבית באמצעות מכשור מיוחד – יתרונות

  • איתור נזילות וגילוי של מוקדי נזילות בכל מערכות האיטום בבית
  • איתור נזילות סמויות
  • איתור מוקדי נזילות בצנרת הביוב
  • תיעוד על גבי קלטות בצירוף של דוחות
  • תיקון מיידי ללא הרס תשתיות
  • איתור נזילות בגגות, קירות, מרפסות, מרתפים ועוד…

מלאכת איתור נזילות בבית פרטי, בבית דירות או במגדל דיור יוקרתי היא עסק למקצוענים. ההבדל בין עבודה מקצועית מבוססת ניסיון וציוד מתקדם, לבין עבודה חובבנית ניכר היטב בתוצאות.

איתור נזילות בבית

איתור נזילות בבית ללא טעויות

זקוקים לשירות איתור נזילות בבית מגורים? הגעתם למקום הנכון! אנו נסביר מהו תהליך איתור נזילות וכיצד הוא מתבצע. איתור מדויק של מקור הנזילה חשוב מאוד לטיפול מהיר ומדויק בבעיה. רק כאשר אנו מזהים נכון ומהר את מיקום הנזילה אפשר להתחיל בתיקון תוך צמצום הנזק שנגרם למבנה. מים יוכלו לנזול לאורך מסלול ארוך בתוך הקיר או מתחת לריצוף הבית. כך שהמקום בו מופיעים סימני רטיבות גלויים אינו בהכרח המקום בו ישנה נזילה.

איתור נזילות בבית בטכנולוגיה חדשה

שיטת העבודה האפקטיבית ביותר בתחום מתבססת על שימוש בציוד תרמי. בעזרת מצלמה תרמית מצליח צוות מקצועי ומיומן לאתר את תנועת המים בתוך הקיר/מתחת לריצוף. המצלמה מצליחה לצלם את המתרחש בתוך הקיר ויודעת להצביע על סימנים של רטיבות ואזורים בהם הצטברו מים בתוך הקיר. הטכנולוגיה החדשה זמינה היום בישראל אצל אנשי המקצוע המובילים בתחום.

מה לא כדאי לעשות?

בעבר, כמעט כל תיקון של צנרת התחיל בשבירת קירות או הרמת אריחי ריצוף. היו לא מעט מקרים בהם נגרם נזק משמעותי לקירות הבית בכמה אזורים תוך כדי ניסיון לאתר את מיקום הנזילה. כיום, כבר אין כל חובה לשבור קירות או לגרום נזק לנכס. בעזרת הציוד המתקדם, איתור נזילות בבית הפך לפעולה מהירה, פשוטה ומדויקת. כל שעליכם לעשות הוא לא להתפשר עוד על פחות מהטוב ביותר. עשו לכם הרגל לטפל בנזילות, נזקי רטיבות ובעיות צנרת רק עם צוות מקצועי שנעזר בטכנולוגיה החדשה.

סימנים ראשונים של נזילת מים

ערנות של בני הבית נדרשת על מנת לזהות מוקדם ככל האפשר את הנזילה. ממש לא כדאי לחכות עד לרגע בו המים הדולפים מבעד לקיר. סימנים של עובש או קילופי טיח משמעותיים עשויים להעיד על נוכחות של מים בתוך הקיר. אם יש אצלכם בבית עובש על הקירות, קילופי טיח, תחושת רטיבות או כתמים של רטיבות באחד הקירות – מהרו לטפל בבעיה! כל יום נוסף בו אנכם מטפלים בבעיה הנזק אותו גורמים המים למבנה הופך חמור יותר ויקר יותר לתיקון.

איזה אינסטלטור כדאי להזמין?

איתור נזילות בבית יתבצע בצורה הטובה ביותר בעזרת מצלמה תרמית שנמצאת בידו של איש מקצוע בעל ניסיון רב. בתחום כה רגיש כמו אינסטלציה ניסיון משחק תפקיד חשוב. טעות קלה של בעל מקצוע חובבן עלולה להסתיים בעלויות גבוהות מאוד. הבחירה הנכונה תהיה צוות מקצועי, מיומן ומסמך, צוות שתוכלו לסמוך עליו בעיניים עצומות. נדגיש כי טיפול עצמאי בנזילות מים בבית אינו מומלץ. גם אם התברכתם בידי זהב לא כדאי  לטפל בבעיה ללא איש מקצוע.

טכנולוגיה חדשה בתחום האינסטלציה הופכת איתור נזילות קטנות וגדולות בכל סוגי הבתים לפעולה פשוטה, מהירה ומדויקת. אם אתם מחפשים לקבל את התוצאות הטובות ביותר תוך מינימום מאמץ – התשובה היא מצלמה תרמית.

סובלים מרטיבות? מחפשים פתרון יעיל, מהיר ומתקדם? לביצוע איתור נזילות בבית בעזרת מומחה באיתור נזילות, תוך שימוש בטכנולוגיה המתקדמת ביותר והצגת דוחו“ת מפורטים, מלאו את הפרטים שלכם ותוך זמן קצר נחזור אליכם.

איתור נזילות מים בבית

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
צפון: 073-3753261
מרכז/דרום: 073-3753255

אז מה היה לנו בכתבה:

צרו קשר ונחזור תוך פחות מ-24 שעות

פתרונות אחסון מחסנים עוזרים לחברות לאחסן ביעילות את מוצריהן. הם חשובים לצמיחה של עסק ומשמשים להגברת הקיבולת והיעילות. ניתן ליישם פתרונות אחסון במחסן שלוקחים בחשבון

קרא עוד »

צפון: 

מרכז/דרום