איתור נזילות מים במצלמה טרמית לפני רכישת דירה

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
צפון: 073-3753261
מרכז/דרום: 073-3753255

איתור נזילות מים במצלמה טרמית לפני רכישת דירה

אתם עומדים בפני אחד הצעדים החשובים ביותר בחייכם מבחינה כלכלית והוא רכישתה של דירה. בשעה טובה, באמת רוב האנשים רוכשים דירה פעם אחת בחיים, ולרוב מדובר בדירה שבה הם יגורו למשך שנים ארוכות ויגדלו בה את משפחתם. אבל לפני שתחתמו על החוזה או תרוצו לבנק לבקש משכנתא כדאי שתבדקו כמה דברים. ולא אין מדובר בבדיקת סכום הארנונה שיהיה עליכם לשלם או בשאלה איזה נוף יופיע לכם בחלון כל בוקר. אלא מדובר בבדיקה איכותית ומדוייקת שתספק לכם תמונת מצב עדכנית לגבי מצב הדירה מבחינת חשמל, אינסטלציה, קירות, ריצוף ועוד. ישראלים רבים נוהגים באופן די פרדוקסאלי להשקיע כמה מאות שקלים ולבדוק רכב שעלותו כמה עשרות אלפי שקלים, בטרם קנייתו, אך מה על הדירה שאתם מתעתדים לקנות בכמה מליוני שקלים? איתור נזילות מים במצלמה טרמית לפני רכישת דירה יכול לחסוך לכם כמה אלפי שקלים אם לא יותר מכך.

איתור נזילות מים במצלמה טרמית לפני רכישת דירה– רב הנסתר על הגלוי

לכאורה אפשר לגלות נזילות מים גם בעין רגילה ולא מיומנת, כך שלא תמיד צריך לבצע איתור נזילות מים במצלמה טרמית.  אז כן אם יש כתמים על התקרה או הקירות, או על האריחים ברצפה. אם נתקלטם בפרקט מתנפח או שחיפוי הקירות נושר, קרוב לוודאי שיש נזילות מים בדירה.

גם כתמי עובש, קירות מתנפחים ופטריות על הקירות וריח רע הם סימן להתגבשותם של מלחים כתוצאה מנזילות מים. כמובן שאחרי שתעברו לגור בדירה אתם עלולים לגלות כי חשבון המים גבוה מעל הממוצע ואולי גם יש זרם מים חלש, כל אלו יכולים להעיד על נזילת מים סמויה בבית. קחו בחשבון גם כי בבית הסובל מנזילות מים קיימת פגיעה ביכולת הבידוד של הקירות כך שאולי תתקשו בהמשך לחמם אותו היטב בימי החורף או לקרר אותו בימי הקיץ החמים.

אבל לא פעם נגלה כי רוב נזילות המים הן נזילות נסתרות, וכאן הבעיה כשבאים לרכוש דירה. כי את כתמי העובש והרטיבות לפעמים יש מי שמטשטש על ידי צבע או אפילו טיח, שכמובן יתפורר רגע אחרי שתעברו לבית החדש. אז איך בכל זאת אפשר להתמודד עם הבעיה, ולהצליח לגלות מה מסתתר בקירות הדירה שראיתם.

איתור נזילות מים במצלמה טרמית

לכן כאשר אתם סוקרים דירה ורואים בה כמה ליקויים כמו קילופים של טיח או כתמי רטיבות, מוטב שלא תמעיטו בערכם. הפגמים הללו יכולים להיות אינדיקציה לנזק פנימי נרחב מאוד בצנרת הדירה, או שלא. אז אם הדירה מוצאת חן בעיניכם דאגו להגיע אליה שוב עם איש מקצוע מצוייד במצלמה טרמית. איתור נזילות מים במצלמה טרמית לפני רכישת דירה ישרת אתכם פעמיים. בראשונה, תוודאו שלא קניתם חתול בשק. ובשניה, יאפשר לכם לעמוד קצת על המקח.

איתור נזילות מים במצלמה טרמית לפני רכישת דירה

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
צפון: 073-3753261
מרכז/דרום: 073-3753255

אז מה היה לנו בכתבה:

צרו קשר ונחזור תוך פחות מ-24 שעות

פתרונות אחסון מחסנים עוזרים לחברות לאחסן ביעילות את מוצריהן. הם חשובים לצמיחה של עסק ומשמשים להגברת הקיבולת והיעילות. ניתן ליישם פתרונות אחסון במחסן שלוקחים בחשבון

קרא עוד »

צפון: 

מרכז/דרום