בדיקת נזילות

 

חוששים שיש אצלכם בבית או בבית העסק נזילה? הגעתם למקום הנכון! אנחנו יודעים איך לבצע בדיקת נזילות בשלט רחוק ללא צורך בשבירת קירות. חייגו אלינו ותיהנו מהטכנולוגיה החדשה בענף.

בדיקת נזילות עם צוות מומחים

צוותים של מומחים בתחום האינסטלציה מסוגלים לחשוף מקור של נזילות ללא גרימת נזק למבנה. האינסטלטורים המודרניים כבר אינם מבססים את עבודתם על ניחושים. הם מאתרים את מקום הנזילה בצורה מדויקת, מתכננים את העבודה, מציגים בפניכם את התכנית ורק לאחר קבלת האישור שלכם מתחילים בעבודה. אם גם אתם מעוניינים ליהנות מהטכנולוגיה החדשה ומכל היתרונות של בדיקת נזילות עם ציוד צילום תרמי התקשרו אלינו ונשמח לעמוד לשירותכם.

מתי נחוצה בדיקת נזילות תרמית?

הצנרת ברוב הבתים והעסקים מותקנת בצורה נסתרת בתוך הקירות או מתחת לאריחי הריצוף. כאשר מתגלים סימנים של רטיבות אין לנו גישה ישירה אל הצנרת על מנת לבדוק את כולה ולאתר את הנזילה.

בעבר, אינסטלטורים נאלצו לבסס את עבודתם על ניסיון ועל ניחושים והיו נאלצים לבצע ניסור בטון עם חברת ניסור בטון כמו יהלומי ניסור וקידוח בטון. היו מקרים בהם הם הצליחו לנחש נכון ומקרים בהם הם נאלצו לגרום נזק נרחב למבנה על מנת לבצע תיקון קל בצנרת. כיום, מצלמות תרמיות מחליפות את הצורך בניחושים. צוות מקצועי מצלם את הצנרת כולה בעזרת מצלמה, מאתר אזורים חמים וקרים, מנתח את הנתונים וקובע היכן הנזילה.

אלו נזילות אפשר לאתר עם מצלמה תרמית?

צוות מקצועי ומיומן יוכל לאתר את כל סוגי הנזילות בעזרת מצלמה תרמית. המצלמה משמשת לאיתור נזילות קלות ופיצוצים משמעותיים בצנרת. שימוש במצלמות מומלץ גם לאיתור חדירת מי גשם אל תוך המבנה. אם הצטברו אצלכם מי גשם מתחת לרצפת המרתף או בתוך אחד הקירות – בדיקת נזילות עם מצלמה תרמית תוכל לחשוף את המפגע. השימוש במצלמה מתאים למערכות ביוב קטנות של בתים פרטיים, מערכות ביוב של בניינים משותפים ומערכות ענק שמשרתות מוסדות.

למה כדאי לכם להתעקש על מצלמה תרמית?

ישנם אינסטלטורים רבים שעדיין פועלים בשיטות הישנות. הם טוענים שאין מנוס מגרימת נזקים למבנה ומנסים לשכנע את הלקוחות שלהם ששיטות העבודה הישנות הן הטובות ביותר. אנחנו כאן בכדי להציג את שיטות העבודה החדשות ולהוכיח לכם שאפשר וכדאי גם אחרת. בדיקת נזילות שמתבצעת בשלט רחוק בעזרת מצלמה תרמית היא הזדמנות למנוע גרימת נזק מיותר למבנה. אנחנו לא רואים כל סיבה לשבור קירות או אריחי ריצוף כאשר הדבר אינו הכרחי. שיטות העבודה החדשות יכולות לחסוך לכם לא מעט כסף ועוגמת נפש – אל תגידו שלא ידעתם.

תקלות של ביוב משותף

דיירים של בנייני מגורים חולקים מערכת ביוב אחת כאשר ישנם אזורים באחריות משותפת ואזורים במערכת הביוב שנמצאים באחריות בלעדית של הדייר. כאשר ישנה תקלה בביוב המשותף עליכם לברר תחילה מי הוא הגורם האחראי למימון התיקון. במידה ומדובר בצנרת ששייכת לכל דיירי הבניין האחריות לתיקון מוטלת על כלל הדיירים ולרוב תמומן מקופת ועד הבית. האחריות לממן את התיקון תחול עליכם או על דייר ספציפי אחר בבניין כאשר בדיקת נזילות תגלה שמקור הנזילה הוא בצנרת ששייך לדירה מסוימת. הקדימו להזמין צוות אינסטלטורים מנוסה ומקצועי ותצליחו לטפל נכון בבעיה ולקבל הדרכה למניעת תקלות עתידיות בצנרת. כ-70% מהתקלות במערכות ביוב נגרמות משימוש לא נכון וניתנות למניעה.

לסיכום :

בדיקת נזילות בעזרת ציוד צילום תרמי או ציוד מתקדם אחר היא העתיד. חייגו אלינו עכשיו ותיהנו גם אתם מכל היתרונות של הטכנולוגיה החדשה. כל סוגי הנזילות מטופלות דרכנו בצורה חכמה, יעילה, מהירה ומדויקת.

 

בדיקת נזילות

התקשרו עשיו