בדיקת רטיבות

בדיקות הן דבר חשוב, על אחת כמה וכמה כשהן יכולות למנוע נזק גדול. בדיקת רטיבות בדירות ובמבנים יכולה לחסוך הרבה כאב ראש, הוצאות גדולות ועוגמת נפש. תארו לעצמכם שקניתם דירה, שיפצתם והשקעתם זמן וכסף בעיצוב. צבעתם את הקירות והתקנתם פרקט יפה ומתאים, ופתאום הפנלים שלו מתנתקים מהקיר, הוא מתנפח, הקיר מתקלף ואתם אובדי עצות. מה עליכם לעשות? להזמין חברה לאיתור נזילות, בדיקת רטיבות ואיטום ללא דיחוי. בענייני נזילות מים ורטיבות צריך לזכור, מקום גילוי הבעיה אינו בהכרח מקום התקלה. לעיתים הנזילה שהובילה לסימני הרטיבות נמצאת במקום אחר לגמרי, והמים מצאו נתיב נוח להתקדמות עד למקום שבו נתקלתם בסימנים. ככל שתמהרו לבדוק ולתקן, כך הנזק יהיה מצומצם.

הסיבות השכיחות לרטיבות בתוך המבנה ומחוצה לו:

-נזילה מברזים או מצינורות המצויים בתוך הקירות.

-חדירות מים דרך קירות חיצוניים.

-חדירות מים דרך מרפסות, גגות, רעפים, דודים, צנרת חיצונית ועוד.

-חדירות מים ממרזבים, גשם, ליקוי בתקרות או באיטום.

-חדירות מים מחלונות, דלתות ופרגולות.

-נזילת מים כתוצאה מפיצוץ בצינורות ביוב חיצוניים או פנימיים.

-גלישת מים ממשטחים חיצוניים אל תוך הבית כתוצאה משיפועים לקויים.

צוות החברה יגיע עם המכשור המתקדם לצורך בדיקה כוללת ויעשה מספר פעולות על פי הצורך:

ראשית, הבודקים ישאלו על הזמן שבו הבחנתם לראשונה בסימני הרטיבות, על שינויים שנעשו במבנה, על התקנת צנרת או החלפת קרמיקה, ריצוף וחלונות.

• בדיקת המבנה באמצעות מצלמה טרמית – לצורך איתור כשלים וליקויים במערכות האיטום, נזילות בקירות, מתחת לריצוף ובעוד מקומות על פי שיקולי הבודק המקצועי.

• בדיקת המקלחות לאיתור כשלים במערכות הצנרת, איטום, רובה וברזים.

• בדיקת המבנה, הגג, חלונות ויציקות.

• בדיקת נזילות מים וכשלים במערכות הניקוז בגג, במרפסות, בדוד חשמל או שמש, במערכות ניקוז וביוב.

בכל התקלות, בין אם מדובר בליקויי רטיבות המגיעים מבחוץ ובין אם מדובר בליקויים שמקורם בתוך הדירה, חשוב למצוא במהרה את הנקודה הבעייתית ולתקנה, שהרי מים ממשיכים לנזול ולהזיק למבנה, לציוד ולריהוט בדירה. לעיתים הצורך בתיקון ידרוש ייבוש של משטחים וקירות לפני השיפוץ מחדש.

איך נבחר את החברה המתאימה לבצע בדיקת רטיבות?

לצורך בדיקת רטיבות ואיתור נזילות במבנה בכל אחת מהדוגמאות שנכתבו קודם, יש צורך לפנות לחברה מקצועית ומנוסה, אשר עושה שימוש במכשור טכנולוגי המתקדם ביותר בתחום האינסטלציה. בימינו אין צורך לחפור בקיר או להרים ריצוף לפני שזיהינו את מקור הבעיה. הקידמה יצרה עבורנו אפשרויות חדשות וניתן לאתר נזילות בצורה לא פולשנית. כך, ניתן להבין מהי הנקודה המדויקת שבה יש נזילה בצינור מעבר לקיר, בלי לחשוף אותו ועוד לפני שדפקנו או פתחנו. לכן, אם הבחנתם בבעיית רטיבות, שינוי בצבע הקיר, כתמים, עובש, התנפחות פרקט, שינוי בלחץ המים, חשבון מים חריג, אל תחכו לסימנים נוספים כדי שיעזרו לכם להבין איפה הבעיה. קראו למומחים.

תדמור טכנולוגיות מתמחה בדיוק במקרים האלה ויכולה לחסוך לכם את הנזק המצטבר שעלול להיגרם אם תחכו. אנו חברה ותיקה בעלת ניסיון של מעל עשר שנים בתחום האינסטלציה, ומנוסים באיתור כל סוגי הנזילות, הרטיבות ופיצוצי הצינורות בבית, בחצרות ובביובים. אנו עובדים עם המגזרים הציבורי והפרטי וזמינים 24 שעות ביממה. המכשור שבו עושים שימוש אנשי הצוות שלנו הוא המתקדם ביותר, והם מומחים בהפעלתו ובפענוח התוצאות המתקבלות. גם המחיר שאנו גובים אטרקטיבי במיוחד, ואתם לא משלמים אם לא איתרנו את הבעיה. עד כדי כך אנו בטוחים במקצועיות שלנו. אז אל תחכו ופנו אלינו עוד היום. 

Call Now Buttonהתקשרו עשיו