השכרת בובקט

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

תוכן עניינים

אז מה זה בעצם בובקט?

"בובקט" הוא כלי צמ"ה (ציוד מכני הנדסי), שמשמש כ"מיני מעמיס". ניתן להשכיר בובקט לצורך מגוון עבודות בנייה כמו התקנת דשא סינטטי המתפרש על שטח גדול, חפירה של מרתפים, חפירת בריכות, וגם בין היתר בעת חפירה לתשתית ביוב.לבובקט יש ארבעה גלגלים, וכף קדמית בלבד, בשונה ממיני מחפרון. בובקט, מיועד לצורך ביצוע עבודות פינוי והכנסה של חומרים. לבובקט ישנם גם אביזרים נוספים, והוא יוכל לשמש אתכם גם בתור מלגזה או מטאטא כביש.

 

השכרת בובקט– מתי נצטרך?

המון אנשים אשר ניגשים לעבודות חפירה, פונים אל בעל מקצוע במטרה להשכיר בובקט. יש להבין כי לא תמיד נצטרך בובקט לביצוע  העבודה. בובקט, היא חברה אמריקאית שמייצרת כלי ציוד מכני הנדסי, ואחד מכליה – מיני מעמיס, נקרא בשפת העם בובקט. בעבודות מסוימות נסתפק במיני מחפר, לעומת עבודות בהם תידרש השכרת  בובקט. אם תצטרכו לבצע עבודת חפירה באדמה, תצטרכו להזמין מיני מחפרון. לעומת זאת, אם תצטרכו למלא מכולה בפסולת, או לפזר חומר מסוים, תצטרכו להשתמש במיני מעמיס –בובקט.  במקרים מסוימים, נשכיר גם בובקט, וגם מיני מחפרון אשר יעבדו ביחד. לאחר חפירה שבוצעה על ידי מיני מחפרון, הבובקט יפנה את הפסולת, ויביא את החומרים החדשים למקום הרצוי.

 

השכרת בובקט–מחיר

כמובן שעל מחיר ההשכרה, ישפיעו מספר גורמים כמו היקף העבודה, גודל השטח, סוג האדמה, כמות הפסולת והחומרים שיש לפנות ולהביא, ועוד. כאשר נשכיר מיני מחפרוןובובקט יחד, המחיר יכול לרדת, ובמקרים מסוימים, מפעיל אחד יספיק, ויוכל לעבוד על שני הכלים לסירוגין. במקרים בהם יצטרכו לעבוד שני הכלים יחד, יגיעו שני מפעילים מקצועיים, והמחיר יעלה בהתאם. כאשר ניגשים לביצוע העבודה יש לברר ולערוך הכנה יסודית, ולהבין מה הם הצרכים שלכם, ואלו כלים יוכלו לענות עליהם.

 

אורך יום ממוצע של עבודות בובקט

יום עבודה של בובקט הוא דבר דינאמי, ותלוי בכמה גורמים. בממוצע, יום עבודה מתמשך כשמונה שעות, אך הדבר יכול להתקצר ולהתארך בהתאם לעבודה ולסוגה.

 

השכרת בובקט מבעלי מקצוע

כאשר משכירים כלים לצורך עבודה, כדאי להשכיר אותם מאנשים עם ניסיון ותעודות מתאימות. חברת בולדוזר פיתוח, היא חברה משפחתית עם ניסיון מקצועי מפואר, אשר מספקת שירותים של עבודות בובקט והשכרתו. מעבר ליחסי אנוש מעולים, בולדוזר פיתוח מספקת שירות מקצועי ויסודי, ומציעה השכרה שכוללת מפעיל בעל התעודות המתאימות. כאשר מבצעים עבודות בנייה וחפירה, פשוטות או מורכבות ככל שיהיו, פנו אל בולדוזר פיתוח, ודעו שאתם יכולים להסיר דאגה מלבכם, ולדעת שהעבודה נעשית בצורה המקצועית ביותר. בנוסף למחירים ההוגנים, בולדוזר פיתוח מציעה מגוון עבודות נוספות כמו התקנת דשא סינטטי, חפירת בריכות, חפירת מרתפים, ועבודות תשתית. העיסוק בכל התחומים הללו יחד, הוא זה שהופך את החברה לכזו מקצועית, שתוכל לתת לכם מענה רחב בעת ביצוע העבודה.

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!