כמה עולה איתור נזילות

המחיר שאנחנו משלמים, ולא משנה אם מדובר על מוצר או שירות, חייב להיות במקביל לאיכות ומקצועיות. אם יש לכם רטיבות בקיר או נזילה בקיר אתם כמובן רוצים לשלם כמה שפחות אבל אתם גם רוצים עבודה מקצועית – האם אפשר לשלב בין שני הפרמטרים?

איתור נזילה הנובעת מפיצוץ צנרת מים בחצר עולה יותר מכיוון ויש להשתמש בציוד יקר יותר החל ב-999 שח לצורך איתור נזילה בחצר משתמשים או במערכת איתור נזילות בעזרת גז או במערכת לאיתור נזילות בעזרת סאונד.

כמה עולה איתור נזילות – מחיר קטן, הצלחה גדולה

אומרים שהדרך לפתירת בעיות היא קודם כל לזהות את הבעיות כי זה אולי יישמע לכם מוזר אבל גם אנחנו בחיים הפרטיים שלנו ניגשים לפעמים מיד לפתרון וזאת עוד לפני שבכלל הבנו לעומק מהי הבעיה עצמה. גם כשזה נוגע לנזילות אנחנו צריכים להבין מה מקור הנזילה על ידי שרות של איתור נזילות במצלמה טרמית, מה גורם למים להגיע לתקרה או לקיר שלנו ורק לאחר מכן לגשת לפתרון. תהליך כזה אולי נשמע יקר אבל האמת היא שאם תבחרו בנו תוכלו לקבל גם עבודה מקצועית וגם מחיר משתלם – שווה, לא?

אז כמה עולה איתור נזילות? לא איתרנו, לא שילמתם

כאשר אתם מזמינים אותנו לבצע איתור נזילות מים אליכם אתם רוצים בשורה התחתונה לשים את הבעיה מאחוריכם ולחזור לשגרת החיים שלה הורגלתם לפני שהביוב עלה על גדותיו או לפני שהתקרה שלכם התחילה לנזול. כמו כן, אתם רוצים שזה ייעשה במחיר אטרקטיבי והוגן ושלא תצטרכו לקרוע לעצמכם את הכיס והדבר אולי המרגיז ביותר הוא לשלם את הכסף אבל לגלות שהבעיה שבגינה הזמנתם את אנשי המקצוע מלכתחילה בכלל לא נפתרה.

אנחנו נותנים פרשנות אחרת לגמרי לשאלה כמה עולה לאתר נזילה (החל מ-1000 שח )- כי אצלנו במידה ולא נמצאה הבעיה ולא נפתרה התקלה אתם לא משלמים כלום. בזכות המכשור המתקדם שלנו, בזכות הניסיון הרב שצברנו במהלך השנים ובזכות השירות המעולה שאנחנו מעניקים זה ככל הנראה לא יקרה אבל גם אם תפסנו יום פחות טוב ולא הצלחתנו לאתר את התקלה אתם למעשה מרוויחים כי לא שילמתם לחינם עד שקיבלתם את המענה הראוי.

אם הגעתם לכאן אתם כנראה מחפשים מידע על איתור נזילות מים בבית או בבית העסק. כיום, טכנולוגיה חדשה מאפשרת איתור נזילות ללא צורך בשבירת קירות. כדאי לכם להתעקש על כך בכדי להימנע מנזק מיותר למבנה.

עלות איתור נזילות מים 

בשנים האחרונות נהנים אינסטלטורים מטכנולוגיה חדשה שמאפשרת להם לספק פתרונות מהירים, מדויקים ויעילים יותר. שימוש בציוד תרמי מביא עמו יתרונות ברורים. אותם אינסטלטורים שמשתמשים נכון בציוד התרמי זוכים לביקוש רב. כאשר בוחנים עלות איתור נזילות מים באמצעות ציוד חדיש כדאי לזכור להתייחס ליתרונות של השירות. שיטת האיתור החדישה מצליחה פעמים רבות לחסוך הרס למבנה או לצמצם אותו בצורה משמעותית. משמעות הדבר בעבורכם היא חיסכון בעלויות.

עלות איתור נזילות מים עם מצלמה תרמית

בבואנו לבחון עלות איתור נזילות מים נתייחס למורכבות העבודה ולתנאים בשטח. מחירים של איתור נזילות עם מצלמות תרמיות יהיו גבוהים במעט מאלו של איתור נזילות בשיטה הישנה. אך חשוב לזכור את היתרונות הברורים של המצלמה התרמית. גם האינסטלטור המנוסה ביותר לא יוכל להתחרות בביצועים של המצלמה התרמית לאיתור נזילות. אם חשוב לכם לשמור על שלמות הנכס ההשקעה הנוספת באיתור נזילות עם מצלמה תרמית מוצדקת.

האם המצלמה התרמית מדויקת?

בעבר נאלצו אינסטלטורים לקבוע את מיקום הנזילה על בסיס ניסיון וניחושים. הכול מסכימים כי שימוש במצלמה תרמית הופך את איתור הנזילות יעיל יותר, מדויק ונכון. אך אין מדובר במדע מדויק. ישנם מקרים בהם המצלמה התרמית אינה מצליחה לאתר את מקור הנזילה ומקרים בהם המצלמה התרמית טועה. שילוב מנצח בין אינסטלטור מנוסה לבין מצלמה תרמית איכותית הוא זה שמבטיח את התוצאות הטובות ביותר איתור נזילות מים .

מי אחראי לשלם על נזק שנגרם לדירת השכן?

בבניינים משותפים נפוצים מאוד מקרים בהם נזילת מים גורמת נזק לכמה דירות. האחריות למימון התיקון חלה על בעל הצנרת שגרמה לנזק. בדיקה מדויקת ומקצועית של אינסטלטור מנוסה תצליח לאתר את מקור הנזילה ולקבוע בהתאם מי אחראי לשלם על הנזק. צילום של קו המים שמתבצע בעזרת מצלמה תרמית יוכל לסייע באיתור הנזילה וישמש הוכחה לאחריות של השכן או שלכם לטיפול בנזק. על מנת למנוע מחלוקת עתידית כדאי להזמין את השכן להיות נוכח במהלך ביצוע הבדיקה.

כיצד פועלת מצלמה תרמית?

המצלמה התרמית מצליחה לאתר נזילות על פי הפרשי טמפרטורות. יש למצלמה את היכולת לאתר נזילות סמויות ולמקד את האינסטלטור במקום הנכון. השירות מתאים לאיתור נזילות מתחת למרצפות, מתחת לריצוף פרקט, בתוך קירות בטון, בתוך קירות גבס ועוד. התמונה שמתקבלת על מסך המצלמה מציגה את המתרחש מתחת לפני השטח. צבע כחול בתמונה מסמל אזורים קרים ואילו צבע אדום מסמל אזורים חמים.

לסיכום:

עם מצלמה תרמית יש לכם הזדמנות לחסוך את עוגמת הנפש ואת העלויות הגבוהות הכרוכות בהריסת קירות או אריחי ריצוף. כאשר בוחנים עלויות של איתור נזילות מים עם מצלמה תרמית כדאי לזכור גם את ההוצאות שנחסכות לכם.

עלות איתור נזילות מים

הניסיון הוא זה שעושה את ההבדל

אז המחיר הוא חשוב מאוד, השירות יכול להפוך את התיקון לנעים יותר וכמובן הציוד המתקדם קריטי כדי שנוכל למצוא עבורכם את התקלה ולהתחיל במלאכת התיקון. בנוסף לכל אלו, יש עוד פרמטר שחשוב לשים עליו דגש והוא כמובן הניסיון ועם הניסיון הרב שצברנו במהלך השנים אפשר להגיע לפתרון של כל תקלה כי פשוט אחרי שכבר ראינו הכל שום דבר לא יכול להפתיע אותנו. אנחנו מבטיחים לכם שאצלנו בחברה מועסקים רק בעלי מקצוע שכבר ראו תקלה אחת או שתיים בחייהם ושכבר איתרו מקור נזילות בעשרות בתים לפני אז כאשר אתם שואלים את עצמכם כמה עולה איתו ר נזילות תשאלו את עצמכם גם כמה ניסיון יש לחברה שאתם עומדים לבחור בה.

יש דברים שלא מומלץ לחסוך בהם. עובדה תשאלו את חנה מבאר שבע. היא הגיעה לרכוש דירה וראתה כתם מים על הקיר והתקרה. "יש לכם רטיבות", שאלה את בעלי הדירה. שהביטו זה בזו בהשתוממות. "לא מה פתאום, מדובר בעיבוי מהמזגן" השיבו. חנה, שלא היתה מומחית גדולה לאיטום או לאינסטלציה, האמינה. שבועיים לאחר שעברה לדירה גילתה לחרדתה שהתקרה התחילה לטפטף עליה. כן מסתבר שכשמדובר בנושא של איתור נזילות – מחיר הבדיקה הוא שולי בהשוואה למה שיש לשלם על הנזק עצמו.

לאתר נזילות דרך הקירות איתור נזילות – מחיר איכות ושירות

מצלמה טרמית שהגיעה אל תחום האינסטלציה מעולם כיבוי האש. שימשה בתחילת דרכה כאמצעי לסיוע לכבאים שמיהרו להכנס לבתים מלאים בעשן, שהקשה עליהם לזהות לכודים אפשריים כמו אנשים או אף בעלי חיים. יתרונה של המצלמה המזהה את חומו של הגוף החי, הפך אותה כאמור לכלי נדרש בעבודתם.

בהמשך החלו להשתמש בה כדי לזהות עומס ייתר במערכות חשמל העומדות בפני קריסה כתוצאה מהתחממות. ברור כי זיהוי כזה הוא בבחינת אמצעי נוסף למניעת כל נזק או אף אסון אפשרי. בתחום הרפואה הפכה המצלמה לנדרשת על מנת לזהות גידולים בגוף האדם. הסתבר כי לגידולים אלו טמפרטורה שונה משאר חלקי הגוף, בשל השוני באספקת הדם אליהם.

ואילו כאשר מדובר בתחום האינסטלציה היא מיועדת לצורך איתור נזילות וכניסת מים. עצם התבססותה של המצלמה על חום, מאפשרת לה לזהות ולאתר נזילות דרך הקירות. כאשר מתחוללת נזילה של מים בתוך הקיר חל שינוי בטמפרטורת הסביבה ממנה נובעת הנזילה. התרחקות ממקור הנזילה תראה טמפרטורה שונה מאשר מקור נביעת הנזילה. המכשיר יציג שינוי זה באמצעותם של צבעים שונים, וכך ניתן לאתר במדוייק את מקור הנביעה ולטפל בו באופן ממוקד מבלי לשבור את הקיר, וכך הוא מונע בעת איתור נזילות מחיר כבד יותר.

איתור נזילות – מחיר ששווה לשלם

לכאורה הנזק בו הבחינה חנה מבאר שבע לא היה דרמטי במיוחד. אבל גם כשמדובר בנזילות "פשוטות" הן יכולות להתפתח ולפתח עובש וכתמים בקירות. עצם יכולתה של המצלמה לסרוק שטחים נרחבים מאפשר לעמוד על כשלים אפשריים שעדיין לא נראים לעין, אבל עתידים בזמן הקרוב להפוך ל"כאב הראש" הבא שלכם. הרי שברור כי עבור איתור נזילות, מחיר הבדיקה הופך לזניח, בהשוואה לצורך לשבור קירות בשטח בלתי ידוע.

לכן שימוש בטכנולוגיה חדישה כמו מצלמה טרמית מטרתו להפוך את חיינו לקלים ונוחים יותר, כמו כל טכנולוגיה אחרת. שהרי אם תקחו זאת בחשבון תיקון מאסיבי בצנרת הבית משמעו שיתוק הפעילות בבית במקרים רבים, ולעיתים לשעות או אף לימים, מעבר להיבט הכספי הכרוך בכך. אז תחסכו לעצמכם את הסיוט הזה ופשוט תדאגו לאתר את מקור הנזילות באופן מהיר ומדוייק, באמצעותו של בעל מקצוע מיומן.

איתור נזילות - מחיר ההזנחה

לא פעם אנו נתקלים ברטיבות מטרידה על הקירות. חייבים להודות כי אלו הן בין הבעיות הנפוצות ביותר שכמעט כל בעל דירה נתקל בהן. אפשר לייחס זאת לאיכות הבנייה, לחומרי האינסטלציה שבהם נעשה שימוש בעבר, וכן גם לזמן ולפגעיו יש הרבה משקל כאן. ובכל זאת, מה עושים? שהרי ברור כי איתור נזילות מים, מחיר משמעותו לרוב להכנס לתוך הקיר ולתקן את הצינור הפגום.

 איתור נזילות מים מחיר איתורה של הרטיבות המסתורית 

בעיקרון יש שני גורמים עיקריים שיכולים לגרום לרטיבות, האחד, הוא חדירתם של מי גשם. ואילו השני,נזילות במערכת האינסטלציה של הבית או הדירה. עצה ראשונית היא שלא תנסו לטפל בבעיות אלו באופן עצמאי, השאירו את הטיפול לאנשי המקצוע. במקרה של חדירת מי גשמים פנו אל אנשי האיטום. בעוד שבמקרה של בעיות אינסטלציה אל תהססו לקרוא לאינסטלטור.

אז איך תדעו מהו מה, ומאיזה מקור מגיעה הרטיבות שהופיעה לפתע על הקיר. בעיקרון הדבר פשוט מאוד לכאורה, כי אם הופיעו אצלכם כתמי רטיבות ואתם גרים בקומה עליונה, או תחת מרפסת מרוצפת קרוב לוודאי שמדובר ברטיבות שנגרמה מחדירתם של מי גשמים. כך גם אם נוצרו כתמי רטיבות סביב חלון או אפילו בקיר חיצוני.

אולם כאשר מדובר במערכות אינסטלציה, הדברים מעט סבוכים יותר. לכאורה, לא קשה לזהות מצב בו קיימת נזילה בברז, או אפילו בקיר שנמצא מאחורי הברז, או בקיר שמאחורי האמבטיה. אבל מה קורה עם נזילה בתקרה, איך תדעו מהיכן נובעת הנזילה. האם היא שייכת לכם או לשכנים.

איתור נזילות מים – מחיר המבטא קושי

כאשר מדובר על איתור נזילות מים יש לזכור כי זהו תהליך שמטרתו זיהוי מקור הנזילה. המים הזורמים בצינורות הבית או הדירה יכולים לעבור מסלול די ארוך לפני שהם מאתרים פתח יציאה מהקיר. לכן המקום בו נבחין בנזילה בפועל, אינו בהכרח המקום ממנו נובעת הנזילה. משמעות הדבר כי לא שם עלינו לשובר את הקיר כדי לסתום את הנזילה. רק מי שהוא מומחה היודע לאתר נזילות מסוג זה ולטפל בהם יוכל לעזור לכם לטפל בבעיה.

שיטות לאיתור נזילות

ישנן מספר שיטות כשפועלים לשם איתור נזילות מים, מחיר כל אחת מהן נקבע בנפרד. השיטה המסורתית לשם כך היא זו המבוססת על הסתברויות ונסיון. לאינסטלטור היכרות קודמת עם מבנה הצנרת בקיר, לכן הוא ישבור את הקיר באותם מקומות בהם הוא מניח שמהם נובעת הנזילה. מדובר בתהליך יקר מאוד ואיטי במיוחד העלול לגרום לקיר נזק בלתי הכרחי.

שיטה חדישה יותר, ומאוד אפקטיבית, היא של צילום תרמי. כאן נכנסת לשימוש המצלמה התרמית הדואגת לאתר ולגלות את מקור נביעת הנזילה שבקיר. מצלמה כזו מצלמת למעשה דרך הקיר, ומסוגלת לזהות רטיבות בקיר, והיכן מתרכזים מים בתוך הקיר.

איתור נזילות מים מחיר

ביוב סתום, נזילות בקיר או רטיבות בתקרה זה סיוט גדול מאוד, השאירו את פרטיכם ואנחנו מבטיחים לכם שהסיוט הזה הולך להיגמר בקרוב מאוד.

כמה עולה איתור נזילות

איתור ותיקון נזילת מים

הבית שלנו מגן עלינו מפגעי מזג האוויר, או כך לפחות אנחנו רוצים לחשוב. לכן, כשאנו נתקלים בכתמים על הקיר או על התקרה, ויודעים שהם לא

מומחה לאיתור נזילות מים

מערכת האינסטלציה במבנה אמורה להיות סגורה ולהיפתח רק במקומות המיועדים ובשליטה מלאה שלנו. עם זאת התיישנות של המערכת, פגיעה והתקנה לא מקצועית יגרמו לנזקים שאם

בדיקת נזילת מים

אנשים רבים נתקלים במהלך חייהם בנזילות מים בבית, בחצרות, בחדירת מי גשמים, פיצוץ בצינורות מים, סדקים בצינורות ביוב, מרזבים סתומים, גגות דולפים ורטיבות. שלח כשאנו

איתור נזילות תרמי – המדריך

החיים בבית משלנו יכולים להיות מרגיעים ונינוחים. החזקת נכס משלנו יכולה להיות הגשמת חלום וחלום זה דורש מאיתנו להשקיע גם בתחזוקה של המבנה. שלא כמו

חברת איתור נזילות מומלצת

נזילה בצנרת היא לא עניין יוצא דופן. היא יכולה להיגרם כתוצאה מהתיישנות של המערכת, פגיעה לא מכוונת ומכפור. לעתים, לא נראה נזילה אלא פיצוץ ולא

איתור נזילות בעזרת סאונד

איך אפשר לאתר נזילה מבלי לשבור קירות בבית ומבלי להרים את כל הריצוף? האם ישנם אמצעים טכנולוגיים שיכולים לספר לנו על נזילה בתוך הקיר או

מומחה לאיתור נזילות מים

מערכת האינסטלציה במבנה אמורה להיות סגורה ולהיפתח רק במקומות המיועדים ובשליטה מלאה שלנו. עם זאת התיישנות של המערכת, פגיעה והתקנה לא מקצועית יגרמו לנזקים שאם

קרא עוד »

בדיקת נזילת מים

אנשים רבים נתקלים במהלך חייהם בנזילות מים בבית, בחצרות, בחדירת מי גשמים, פיצוץ בצינורות מים, סדקים בצינורות ביוב, מרזבים סתומים, גגות דולפים ורטיבות. שלח כשאנו

קרא עוד »
Call Now Buttonהתקשרו עשיו