כמה עולה איתור נזילות

המחיר שאנחנו משלמים, ולא משנה אם מדובר על מוצר או שירות, חייב להיות במקביל לאיכות ומקצועיות. אם יש לכם רטיבות בקיר או נזילה בקיר אתם כמובן רוצים לשלם כמה שפחות אבל אתם גם רוצים עבודה מקצועית – האם אפשר לשלב בין שני הפרמטרים?

כמה עולה איתור נזילות – מחיר קטן, הצלחה גדולה

אומרים שהדרך לפתירת בעיות היא קודם כל לזהות את הבעיות כי זה אולי יישמע לכם מוזר אבל גם אנחנו בחיים הפרטיים שלנו ניגשים לפעמים מיד לפתרון וזאת עוד לפני שבכלל הבנו לעומק מהי הבעיה עצמה. גם כשזה נוגע לנזילות אנחנו צריכים להבין מה מקור הנזילה, מה גורם למים להגיע לתקרה או לקיר שלנו ורק לאחר מכן לגשת לפתרון. תהליך כזה אולי נשמע יקר אבל האמת היא שאם תבחרו בנו תוכלו לקבל גם עבודה מקצועית וגם מחיר משתלם – שווה, לא?

אז כמה עולה איתור נזילות? לא איתרנו, לא שילמתם

כאשר אתם מזמינים אותנו לבצע איתור נזילות מים אליכם אתם רוצים בשורה התחתונה לשים את הבעיה מאחוריכם ולחזור לשגרת החיים שלה הורגלתם לפני שהביוב עלה על גדותיו או לפני שהתקרה שלכם התחילה לנזול. כמו כן, אתם רוצים שזה ייעשה במחיר אטרקטיבי והוגן ושלא תצטרכו לקרוע לעצמכם את הכיס והדבר אולי המרגיז ביותר הוא לשלם את הכסף אבל לגלות שהבעיה שבגינה הזמנתם את אנשי המקצוע מלכתחילה בכלל לא נפתרה.

אנחנו נותנים פרשנות אחרת לגמרי לשאלה כמה עולה לאתר נזילה (החל מ-1000 שח )- כי אצלנו במידה ולא נמצאה הבעיה ולא נפתרה התקלה אתם לא משלמים כלום. בזכות המכשור המתקדם שלנו, בזכות הניסיון הרב שצברנו במהלך השנים ובזכות השירות המעולה שאנחנו מעניקים זה ככל הנראה לא יקרה אבל גם אם תפסנו יום פחות טוב ולא הצלחתנו לאתר את התקלה אתם למעשה מרוויחים כי לא שילמתם לחינם עד שקיבלתם את המענה הראוי.

אם הגעתם לכאן אתם כנראה מחפשים מידע על איתור נזילות מים בבית או בבית העסק. כיום, טכנולוגיה חדשה מאפשרת איתור נזילות ללא צורך בשבירת קירות. כדאי לכם להתעקש על כך בכדי להימנע מנזק מיותר למבנה.

עלות איתור נזילות מים 

בשנים האחרונות נהנים אינסטלטורים מטכנולוגיה חדשה שמאפשרת להם לספק פתרונות מהירים, מדויקים ויעילים יותר. שימוש בציוד תרמי מביא עמו יתרונות ברורים. אותם אינסטלטורים שמשתמשים נכון בציוד התרמי זוכים לביקוש רב. כאשר בוחנים עלות איתור נזילות מים באמצעות ציוד חדיש כדאי לזכור להתייחס ליתרונות של השירות. שיטת האיתור החדישה מצליחה פעמים רבות לחסוך הרס למבנה או לצמצם אותו בצורה משמעותית. משמעות הדבר בעבורכם היא חיסכון בעלויות.

עלות איתור נזילות מים עם מצלמה תרמית

בבואנו לבחון עלות איתור נזילות מים נתייחס למורכבות העבודה ולתנאים בשטח. מחירים של איתור נזילות עם מצלמות תרמיות יהיו גבוהים במעט מאלו של איתור נזילות בשיטה הישנה. אך חשוב לזכור את היתרונות הברורים של המצלמה התרמית. גם האינסטלטור המנוסה ביותר לא יוכל להתחרות בביצועים של המצלמה התרמית לאיתור נזילות. אם חשוב לכם לשמור על שלמות הנכס ההשקעה הנוספת באיתור נזילות עם מצלמה תרמית מוצדקת.

האם המצלמה התרמית מדויקת?

בעבר נאלצו אינסטלטורים לקבוע את מיקום הנזילה על בסיס ניסיון וניחושים. הכול מסכימים כי שימוש במצלמה תרמית הופך את איתור הנזילות יעיל יותר, מדויק ונכון. אך אין מדובר במדע מדויק. ישנם מקרים בהם המצלמה התרמית אינה מצליחה לאתר את מקור הנזילה ומקרים בהם המצלמה התרמית טועה. שילוב מנצח בין אינסטלטור מנוסה לבין מצלמה תרמית איכותית הוא זה שמבטיח את התוצאות הטובות ביותר איתור נזילות מים .

מי אחראי לשלם על נזק שנגרם לדירת השכן?

בבניינים משותפים נפוצים מאוד מקרים בהם נזילת מים גורמת נזק לכמה דירות. האחריות למימון התיקון חלה על בעל הצנרת שגרמה לנזק. בדיקה מדויקת ומקצועית של אינסטלטור מנוסה תצליח לאתר את מקור הנזילה ולקבוע בהתאם מי אחראי לשלם על הנזק. צילום של קו המים שמתבצע בעזרת מצלמה תרמית יוכל לסייע באיתור הנזילה וישמש הוכחה לאחריות של השכן או שלכם לטיפול בנזק. על מנת למנוע מחלוקת עתידית כדאי להזמין את השכן להיות נוכח במהלך ביצוע הבדיקה.

כיצד פועלת מצלמה תרמית?

המצלמה התרמית מצליחה לאתר נזילות על פי הפרשי טמפרטורות. יש למצלמה את היכולת לאתר נזילות סמויות ולמקד את האינסטלטור במקום הנכון. השירות מתאים לאיתור נזילות מתחת למרצפות, מתחת לריצוף פרקט, בתוך קירות בטון, בתוך קירות גבס ועוד. התמונה שמתקבלת על מסך המצלמה מציגה את המתרחש מתחת לפני השטח. צבע כחול בתמונה מסמל אזורים קרים ואילו צבע אדום מסמל אזורים חמים.

לסיכום:

עם מצלמה תרמית יש לכם הזדמנות לחסוך את עוגמת הנפש ואת העלויות הגבוהות הכרוכות בהריסת קירות או אריחי ריצוף. כאשר בוחנים עלויות של איתור נזילות מים עם מצלמה תרמית כדאי לזכור גם את ההוצאות שנחסכות לכם.

עלות איתור נזילות מים

הניסיון הוא זה שעושה את ההבדל

אז המחיר הוא חשוב מאוד, השירות יכול להפוך את התיקון לנעים יותר וכמובן הציוד המתקדם קריטי כדי שנוכל למצוא עבורכם את התקלה ולהתחיל במלאכת התיקון. בנוסף לכל אלו, יש עוד פרמטר שחשוב לשים עליו דגש והוא כמובן הניסיון ועם הניסיון הרב שצברנו במהלך השנים אפשר להגיע לפתרון של כל תקלה כי פשוט אחרי שכבר ראינו הכל שום דבר לא יכול להפתיע אותנו. אנחנו מבטיחים לכם שאצלנו בחברה מועסקים רק בעלי מקצוע שכבר ראו תקלה אחת או שתיים בחייהם ושכבר איתרו מקור נזילות בעשרות בתים לפני אז כאשר אתם שואלים את עצמכם כמה עולה איתו ר נזילות תשאלו את עצמכם גם כמה ניסיון יש לחברה שאתם עומדים לבחור בה.

ביוב סתום, נזילות בקיר או רטיבות בתקרה זה סיוט גדול מאוד, השאירו את פרטיכם ואנחנו מבטיחים לכם שהסיוט הזה הולך להיגמר בקרוב מאוד.

כמה עולה איתור נזילות

התקשרו עשיו