מחירון צילום קווי ביוב

האינסטלטור מבקש סכום גדול עבור התיקון ואין לך יכולת לדעת אם המחיר הוגן? נשמע לך מחיר מופרז? ייתכן מאוד כי הצדק עמך. כיצד נקבעים מחירי שירותי אינסטלציה וכיצד נזהה את הרמאים?

מחירון צילום קווי ביוב

 

רק אצלנו כל הצילום של כל סוגי הקווים החל מ-999 שח לצילום עם המצלמה המתקדמת בישראל צילום צנרת הוא אחד השכלולים המדהימים בעולם האינסטלציה. פיתוח טכנולוגי מתקדם זה, מקצר את זמן העבודה לאיתור נזילה באופן דרמטי, חוסך הרבה כסף ונזקים בצד תהליך איתור רגיל. חברת צילום קווי ביוב מקצועית המכבדת את עצמה, מציעה מחירים הוגנים למדי ומשתלמים מאוד ביחס ליסודיות ומהירות השירות שהיא מעניקה. חברה מסודרת תספק לך שירות אישי, ליווי לאורך התהליך, שירות מקצועי ואמין ובעיקר מחירים הוגנים ביותר.

כיצד נקבע מחירון צילום קווי ביוב

במקרה של צילום קווי ביוב ואיתור מקור הנזילה, המחיר נקבע על ידי מספר פרמטרים כגון אורך הקוו, מצב הצנרת וגודל התיקון. מחירי המחירון נקבעים על ידי מחקר סטטיסטי וחישוב ממוצעים של מאות מחירים עבור עבודות אשר בוצעו. תמחור זהו מקצוע בפני עצמו וישנם אנשים אשר להם הידע והמומחיות הדרושים לקביעת מחיר עבור שירות. יחד עם זאת, יכולה בהחלט להיות תחרות בין החברות על ליבם של הלקוחות, ובמקרה כזה המחירים צונחים והמבצעים מתרבים.

מהו צילום קווי ביוב

בדיוק כמו בבדיקת מעיים בה מחדירים מצלמה זעירה אל תוך הגוף לאיתור בעיות, כך גם בקווי ביוב. מצלמה נוסעת בתוך הצנרת ומצלמת אותה לכל אורכה, עד לאיתור מקור הסתימה. המצלמה מעבירה מידע למוניטור וכך יכול הלקוח לצפות בשידור חי בתהליך ולהבין ביחד עם איש המקצוע את מקור הבעיה. השקיפות חשובה מאוד עבור הלקוחות ומעניקה אמינות רבה לחברה, הקובעת מחירים על פי הנתונים שיש בידה ולא באופן שרירותי.

כמה דוגמאות

ביוב העולה על גדותיו בבניין משותף וגורם לריח נוראי בכל הבנין, מהווה סכנה תעבורתית חמורה. החברה תציע לדיירים של הבניין, צילום של קו הביוב הראשי, איתור הסתימה הגורמת להצפה ותיקונה. עסקת חבילה זו תחסוך לדיירים כסף וזמן יקר. חור בצנרת ביוב בחצר בית פרטי גורם להצפה בגינה, גם כאן נדרש צילום ואיתור הנזילה, גם כאן החברה תציע ללקוחות בדרך כלל עסקת חבילה הכוללת את כל מה שנדרש לעשות עד לתיקונה המוחלט של הנזילה.

למה הצילום חשוב

הצילום הוא הפתרון המהיר, היסודי והמקיף ביותר שקיים. הצילום מאפשר את שיתוף הלקוחות בתהליך תוך הצגת האפשרויות העומדות בפניהם. למשל, האם לתקן את המקומות הנגועים או להחליף הצנרת. קווי ביוב הם בדרך כלל ארוכים ומפותלים וממוקמים מתחת לאדמה. חשיפתם של אלה לצורך בדיקתם, כמו שהיו עושים פעם, עלולה להסב נזק בלתי הפיך לצנרת. הצילום פותר את כל הבעיות הללו ומציע דרך טיפול מהירה, נוחה ומדויקת.

תדמור טכנולוגיות

תדמור היא הכתובת עבורך לצילום קווי ביוב ואיתור נזילות וסתימות. חברה מקצועית ובעלת מוניטין המעניקה ללקוחותיה יחס אישי. בתדמור טכנולוגיות אנו ממתינים לך, נשמח לעזור בכל שאלה.

 

 

מחירון צילום קווי ביוב

התקשרו עשיו