מצלמה תרמית לגילוי נזילות 

 

אם חשוב לך כאינסטלטור לספק ללקוחות שלך את השירות הטוב ביותר לא תוכל לוותר על מצלמה תרמית לגילוי נזילות. היום כאשר הלקוחות כבר מכירים את היתרונות של הצילום התרמי הם דורשים אותו.

שימושים של מצלמה תרמית לגילוי נזילות

הצילום התרמי משפר בצורה משמעותית את היכולת של האינסטלטור לאבחן בעיות איטום ובעיות צנרת. אינסטלטורים שהתנסו פעם אחת בעבודה עם מצלמה תרמית לגילוי נזילות אינם חוזרים עוד אל השיטות הישנות. הצילום התרמי נותן מענה לצורך משמעותי בתחום האינסטלציה. תמה התקופה בה אינסטלטורים נאלצו לנחש היכן הנזילה או מהיכן חודרים מים אל המבנה. היום, בעזרת הציוד החדיש אפשר להקדים תרופה למכה ולטפל בבעיות איטום בשלבים מוקדמים.

הפעלת מצלמה תרמית לגילוי נזילות

השימוש במצלמה אינו דורש פעולות פולשניות או מורכבות. כל שיש לעשות הוא להעביר את המצלמה מעל האזור אותו תרצו לצלם ולבחון את התוצאות. המצלמה מצביעה על אזורים חמים וקרים ובהתאם לכך אפשר לאתר מצבורים של מים ונזקי צנרת חשוב שיבוצע על ידי מאתר נזילות מקצועי יבצע את הבדיקה. התמונות שמתקבלות מהמצלמה התרמית מאוד מדויקות כאשר איכות התמונה מושפעת מאיכות המצלמה. את התמונות שמתקבלות בוחן האינסטלטור וקובע בהתאם את המשך העבודה.

איך מטפלים בנזילות?

עם מצלמה תרמית לגילוי נזילות קל יהיה לאתר את האזור הדורש תיקון. המצלמה מצליחה לגלולת גם נזילות במקומות נסתרים ולאבחן מקרים בהם מקור הנזילה הוא בעיית איטום ולא פיצוץ בצנרת. מצלמה תרמית לגילוי נזילות תהיה שימושית גם איתור נזילות בגגות, בריכות שחייה, בריכות נוי ומאגרי מים. האיתור המדויק של מקור הנזילה מאפשר לאינסטלטור לבצע תיקון מדויק ונכון תוך גרימת מינימום נזק למבנה. שימוש בציוד תרמי משרת את טובת כל הצדדים.

בדיקות איטום שגרתיות תקופתיות

בעבר, לא הייתה כל דרך למנוע מראש נזקי רטיבות או איטום לקוי. היום כבר אפשר לבצע בכל מבנה בדיקה תקופתית ולאתר כך נזקי צנרת קטנים שיהפכו עם הזמן לנזקים משמעותיים ויקרים מאוד לתיקון. בעיות איטום מסובכות מטופלות בראשיתן ונפתרות באופן מלא מבלי לגרום נזק למבנה. אם אתם יודעים שיש אצלכם במבנה צנרת ישנה או בעיות איטום כדאי לבצע בדיקה תקופתית עם מצלמה תרמית לגילוי נזילות. מצלמות תרמיות מצליחות לאתר גם נזילות ובעיות איטום בקירות חיצוניים עבים.

איתור נזילות סמויות

ליקויים רבים בתחום הצנרת אינם ניתנים לאיתור ללא ציוד מתקדם. אם יש אצלכם נזילה מאחורי אריחי האמבטיה לא תבחינו בסימני הרטיבות עד שהנזק יהיה כבר חמור. מקרים של רטיבות כלואה מורכבים מאוד לאיתור ללא ציוד מתאים. המצלמות התרמיות מצליחות ללא כל ספק לשפר את היכולות בתחום, לאתר בשלב מוקדם את הבעיה ולטפל בה.

סריקה תרמית אבחונית לצנרת

אם אתם עומדים לקראת תקופת שיפוצים ותרצו לאבחן בצורה מדויקת את מצב הצנרת – לנו יש את היכולת לעשות זאת. השימוש במצלמה מאפשר מיפוי של הצנרת כולה כך שתדעו כיצד למנוע פגיעה בצנרת במהלך העבודה ואלו חלקים בצנרת דורשים טיפול. בין אם הצנרת שלכם ממוקמת בתוך קיר ובין אם היא ממוקמת מתחת לריצוף, המצלמה התרמית תצליח לתעד אותה. נצלו את תקופת השיפוצים על מנת לטפל בצנרת הישנה ותמנעו כך את הצורך בשיפוץ נוסף בעתיד הקרוב.

ציוד חובה בתחום האינסטלציה

מכשירי איתור נזילות עם דגש על מצלמות הפכו בשנים האחרונות לפריט חובה. הצילום התרמי משפר בצורה משמעותית את היכולות של האינסטלטור ומייעל את העבודה. אינסטלטורים בכל רחבי העולם המערבי עושים שימוש יומיומי במצלמות ונמנעים כך מגרימת נזק מיותר למבנה.

לסיכום:

העתיד בתחום האינסטלציה שייך לציוד תרמי וציוד צילום רובוטי. אינסטלטורים שמעוניינים להישאר רלוונטיים מתבקשים להכיר את הטכנולוגיה החדשה ולעשות בה שימוש קבוע.

מצלמה תרמית לגילוי נזילות 

Call Now Buttonהתקשרו עשיו