נזילה באסלה

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

תוכן עניינים

נזילה באסלה נזילה של מים בשירותים היא צרה צרורה. אף אחד לא רוצה לפתוח את היום ולסיים אותו כאשר הוא דורך בתוך שלולית מים בשירותים. המשיכו לקרוא ותגלו איך מתקנים ומאבחנים נזילות בשירותים.

יש אצלי נזילה באסלה – מה עושים?

נזילה של מים באסלה גורמת לבזבוז מיותר של מים. במקרים בהם הנזילה היא מחוץ לאסלה יהיה עליכם לנקות את חדר השירותים מספר פעמים ביום. הבשורה הטובה היא שמדובר כמעט תמיד בנזילה פשוטה לתיקון. החלפת גומייה או אטם תפתור כמעט תמיד את הבעיה. במקרים היותר מורכבים נדרשת החלפה של מכל הניאגרה כולו. אנחנו יודעים לתת מענה

גם במקרים בהם ישנה נזילה באסלה בחיבור עם הרצפה או בחיבור שבין האסלה לבין צינור הביוב.

איך מתפתחת נזילה באסלה?

האסלה ומכל הניאגרה משמשים את בני הבית מספר פעמים ביום. השימוש היומיומי גורם לבלאי של גוף האסלה, המכל, האטמים והחיבורים. נוכחות של מים במערכת האסלה 24 שעות ביממה יוצרת מצב בו כל סדק או קרע קטן באחד האטמים גורם לנזילה. השלב הראשון בדרך לתיקון הנזילה מתחיל באיתור נכון של הגורמים לבעיה. רק לאחר שתגלו מהו הגורם לנזילה תוכלו לדעת מה תהיה עלות התיקון ועד כמה התהליך מורכב. ישנם מקרים של נזילה באסלה שאפשר לפתור ב-10 דקות של עבודה.

איתור נזילות מים המלצות

איך אוכל לדעת בעצמי מה גורם לנזילה?

כל שעליכם לעשות בכדי לקבל מושג ראשוני אודות מקור הנזילה הוא לייבש היטב את הרצפה באזור שסובב את האסלה ואת החיבורים של הצנרת לאסלה. כעת אפשר להזמין מומחה איתור נזילות או לבצע בדיקה לבד  כעת הניחו נייר עיתון על רצפת השירותים (קל לזהות כתמים של מים על נייר עיתון). השלב הבא יהיה הדחת המים בניאגרה והמתנה לסימנים ראשונים של רטיבות. כדאי להתחיל את הבדיקה בחיבור שבין האסלה לצנרת הביוב, אזור זה רגיש מאוד לנזילות.

איך מתקנים נזילה בשירותים?

לאחר שזיהינו את הגורם לנזילה נדע כיצד להתחיל לעבוד ואלו חלקים דרושים לתיקון התקלה. העלות של החלקים משפיעה על עלות התיקון. לביצוע התיקון כדאי להזמין צוות מקצועי לאיתור נזילות וטיפול בנזקי מים. עין מקצועית תצליח לאתר את מקור הנזילה ברגע יחד עם אזורים בעייתיים נוספים שכדאי לטפל בהם. תיקון של נזילה בשירותים בידיים מקצועיות יסתיים בעבודה מדויקת ואחריות מלאה. ציוד מתקדם מאפשר טיפול בנזילות ללא צורך בגרימה נזק למבנה.

תיקון נזילה באסלה מהניאגרה

נזילה שמקורה באטם המצוף דורשת הזמנת אינסטלטור. זוהי נזילה מאוד נפוצה כך שרוב האינסטלטורים מחזיקים ברכב באופן קבוע אטמי מצוף חדשים. האטם הוא עיגול גומי בקוטר של כ-64 מילימטר. כדאי לבקש מהאינסטלטור להשתמש באטם עמיד ואיכותי שישרת אתכם למשך כמה שנים. לקראת החלפת האטם האינסטלטור סוגר את ברז הניאגרה ומדיח את המים לריקון המכל. כעת ירים האינסטלטור את המכסה העליון, יסיר את האטם הבלוי ויחליף אותו בחדש. עם סיום העבודה יש לסגור את המכל, לפתוח שוב את ברז המים.

ראה גם מדריך צילום קווי ביוב מקצועי .

נזילה חוזרת באסלה

מה עושים במקרים בהם על אף שבצעתם תיקון רצפת השירותים עדיין רטובה? הסיבה לרטיבות היא נזילה נוספת או תיקון לא מקצועי. ישנם מקרים בבתים ישנים בהם מערכת הניאגרה כולה ישנה. אם החלפתם רק את האטם צפוי כי תופיע נזילה בחיבורים של הניאגרה הישנה בתוך זמן קצר. נזילות חוזרות נפתרות בצורה הטובה ביותר עם עבודה מקצועית של אינסטלטור בעל ניסיון מומחה באיתור נזילות. רק אינסטלטורים אמינים ומקצועיים מספקים אחריות לכל עבודה כך שיש לכם כתובת לפנות אליה במקרה של תקלה חוזרת.

נזילה באסלה אינה נעלמת ללא טיפול מתאים. אם יש אצלכם נזילה מהרו לאתר את הגורמים ולהזמין צוות מקצועי שיפתור את הבעיה אחת ולתמיד.

נזילה באסלה

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!