צילום צנרת ביוב בצפון

צילום קווי ביוב הוא אחד התחומים המתקדמים בטכנולוגיה ומציע לנו פתרון מהיר ומדויק לאיתור נזילה בצנרת. על מנת לנצל את הפוטנציאל של מצלמת הביוב, יש להעזר באנשי מקצוע.

צילום צנרת ביוב בצפון

זה נשמע כמו מדע בדיוני אבל זו המציאות ממש. מי היה מאמין שנוכל לצלם את הצינורות מבפנים וכך לדעת בוודאות מוחלטת היכן בצינור מתרחשת נזילה. סתימות, נזילות ושאר פגעי אנסטלציה הן בעיות מאוד מרגיזות, אבל אין מה לעשות, הן צצות אחת לכמה זמן, וצריך לדעת איך להתמודד איתן. כשמדובר בסתימה בכיור במטבח הכל יותר פשוט, אבל כשמדובר בנזילה או סתימה בצנרת ביוב ארוכה ומפותלת זה כבר סיפור אחר.

צילום צנרת ביוב בצפון כפתרון נהדר לעבודה מסובכת

מה שהיה פעם כל כך מסובך וגוזל זמן, היום הולך במהירות ובדייקנות. בעידן בו אנו קרובים כפסע למכוניות ללא נהג, פעולות אינסטלציה לכאורה מסובכות, הופכות לענין פשוט ומהיר. יחד עם זאת דרוש ידע ומקצועיות על מנת לנצל את הטכנולוגיה המתפתחת ולא כל אינסטלטור פשוט מסוגל להפעיל מצלמה. לכן יש לפנות לחברות גדולות ומסודרות אשר עובדיהן הם מהנדסי אינסטלציה מקצועיים המבינים את תכנון הרכבת הצנרת בבניין, יודעים להפעיל מצלמה צילום צנרת ביוב בחיפה.

עכבר שהפך להר

חור אחד קטן בצנרת ביוב הגורם לנזילה יכול לגרור אחריו ימים ארוכים של עבודה עם רצפה פתוחה או קיר שבור, הרבה מאוד אבק וריחות לא נעימים ועוד לא דברנו על ההשלכות הבריאותיות. הקדמה הטכנולוגית מציעה פתרונות הרבה יותר נקיים, מהירים, בריאים ובעלי תוצאה מדויקת. צילום צנרת הוא פתרון כזה. פתרון החוסך חפירות באדמה, שבירת קירות או רצפות והרבה מאוד כאב ראש. מצלמה נכנסת, נוסעת לאורך הצינור המפותל, מעבירה מידע למוניטור לגבי המצאות סדקים או חורים בצינור.

מה עושים עם המידע

המידע מאפשר לבעל המקצוע להחליט, ביחד עם הדיירים, לאיזה כיוון של טיפול הולכים. המצלמה והידע שהיא העניקה, מאפשרת עכשיו לטפל נקודתית במקום הספציפי בצנרת ששם בורח הביוב אל מחוץ לצינור וגורם להצפה ריחנית. המצלמה חסכה לנו זמן יקר. יוצא שדווקא הטיפול הפרימיטיבי יותר של פתיחת קיר או רצפה הוא בסופו של דבר גם הטיפול היקר, מאחר והוא גורר איתו שעות של עבודה מעבר לתיקון עצמו.

המצלמה מתריעה

המצלמה לא רק מזהה את מקור הבעיה בצינור אלא גם מסוגלת לאתר בעיות נוספות ואפילו נזילות עתידיות. מקומות רגישים הקרובים להסדק וכדומה. כלומר, אינסטלטור, מקצוען ככל שיהיה מחפש את המיקום המדויק של הנזילה על ידי חפירות באדמה לאורך כל הצינור ואחרי כל העבודה והתיקון, החזרת הצינור למקומו מתחת לפני האדמה, מתחילה נזילה במקום אחר. מצלמה תחסוך לנו את עוגמת הנפש והכסף הרב שנזרק לפח.

תדמור טכנולוגיות

אנחנו חברה מוכרת בתחום צילום ואיתור נזילות. אנו מציעים זמינות של 24 שעות, שירות איכותי, ליווי אישי צמוד ומחירים משתלמים ביותר. כאן אפשר ליצור קשר, אנחנו נחזור אליך מהר.

צילום צנרת ביוב בצפון

התקשרו עשיו