צילום קווי ביוב – איך, מתי, כמה ולמה?

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

תוכן עניינים

קווי ביוב נמצאים למזלנו מתחת לפני השטח ובתוך האדמה. עם זאת, כאשר אנחנו צריכים לעקוב אחרי קווי הביוב, לבדוק מה השתנה בהם, לאתר נזילות מים או מקומות שנוצרו בהם חסימה או למשל לבדוק אם חדרו שורשי עצים המפריעים לזרימה – נצטרך לבצע צילום קווי ביוב, פעולה אשר מקלה מאוד על איתור הבעיות שהזכרנו לעיל. צילום קווי ביוב – איך מתי כמה למה?

 

איך? מה זה צילום קווי ביוב?

במידה ואתם תוהים איך מתבצע צילום קו ביוב, פעולה אשר מקלה מאוד על איתור בעיות שונות וניטורן לצורך טיפול בהן – עכשיו תגלו. בדרך כלל ישנה ניידת שירות אשר מגיעה עד אליכם, לפתח הביוב דרכו אפשר להחדיר כבל ארוך מאוד אליו מחוברת מצלמה או שמבצעים צילום של פנים הביוב באמצעות רובוט המתקדם במערכת. אנשי המקצוע אשר מבצעים את העבודה מחדירים את הכבל לאט לאט וצופים במקבלים בצילום המואר. דרך הצילום אפשר לראות שורשים שונים, נזילות מים וכדומה. כמו כן, אפשר אפילו לבצע תיקונים שונים באמצעות כבלים דומים ומבלי להיזקק לכניסת אדם אל תוך קו הביוב. מצלמה טרמית היא כלי נוסף לצילום קווי ביוב עם מצלמה טרמית, אשר מזהה רטיבות ומאפשרת לאתר בקלות וביעילות נזילות ודליפות מים, על מנת לתקנן במהירות. על כל פנים, לבסוף כדאי לבצע שאיבת ביוב לפתיחת הצנרת וכדי להביא לזרימה חלקה של הביוב ללא תקלות נוספות.

 

מתי?

לצילום קווי ביוב נזדקק כאשר יש איזשהי בעיה במערכת הביוב כגון:

  1. חשש לשורשים אשר חוסמים את מעבר הביוב
  2. נזילות מים או דליפות
  3. שברים במערת הביוב
  4. איתור סתימות בביוב ותקלות נוספות

המצלמה מאפשרת לבעלי המקצוע לאתר את הבעיה במהירות וביעילות המרבית על מנת שתוכלו לטפל בבעיית הביוב שלכם בצורה הטובה ביותר ובמינימום עלויות.

 

כמה?

כמה עולה שירות של איתור נזילות מים? צילום קווי ביוב עולה החל מכ-800 ₪ ועשוי להגיע לכמה אלפי שקלים בודדים, הכל תלוי באורך הביוב ומיקום הבעיה, ואילו עבודות נוספות בוצעו כגון שאיבת ביוב לפתיחת הצנרת וכדומה. מה לשאול בטרם הזמנה?

  1. היכן האינסטלטור מעניק את השירות.
  2. מתי הוא זמין.
  3. האם הוא יוכל לתת טווח מחירים על מנת שלא יהיו לכם הפתעות גדולות לאחר ביצוע העבודה.
  4. מהי העבודה הנדרשת והאם האינסטלטור שבחרתם עוסק בעבודות מסוג זה.

 

לסיכום, בעיות ביוב הן לא נעימות אך למזלנו בעולם המודרני והמתקדם יש בידי אנשי המקצוע פתרונות נהדרים וחדשניים כגון צילום קווי ביוב באמצעות סיבים ומצלמות טרמיות, אשר מאפשרים להם לאתר את הבעיה במהירות המרבית ולטפל בה בהקדם האפשרי, ובצורה המקצועית ביותר עבור הבעיה הספציפית ממנה ביוב שלכם סובל. אל תשכחו לברר את כל הפרטים לפני שאתם בוחרים באינסטלטור מסוים.

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!