צילום קווי ביוב

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

תוכן עניינים

מערכת הביוב היא מערכת שיכולה לייצר לא מעט בעיות ולעיתים נדרש לבצע צילום קווי ביוב בכדי לאתר את מקור התקלה במהירות וביעלות, וזאת לאור העובדה שהמרכיב המרכזי שעובר דרכה מבוסס הן על מים והן על חומרים מזוהמים בעלי ריח רע. העניין הוא שאת מערכות הביוב שמשרתות אותנו, אנחנו מקפידים בדרך כלל לדחוק כמה שיותר עמוק אל תוך האדמה וכמה שיותר רחוק מאיתנו, בכדי כמובן לאפשר לנו לחיות בצורה נינוחה מבלי להיחשף למה שזורם דרך מערכת הביוב. כל זה טוב ויפה עד שמתעוררות הבעיות ואז גם מתעוררים האתגרים באיתור הגורם לבעיה. במקרים אלה יכולה הטכנולוגיה של צילום קווי ביוב לסייע לנו מאוד באיתור הבעיה בקלות, במהירות ובעלות נמוכה.

איזה קוטר ביוב ניתן  לצלם ? מהן סוגי המצלמות הקיימות ומה ההבדל בניהן ? מה המחירים של צילום קווי ביוב ? מהי מצלמת HD 360 ? כל זאת ועוד תקראו בהמשך המאמר.

צילום קווי ביוב פתרון אופטימלי 

אחד האתגרים הגדולים ביותר בבעיות ביוב הוא האתגר של איתור הבעיה והבנת המהות שלה. כל אינסטלטור יכול לראות סיטואציה מסוימת, להגיד מה הסיבה שלה ולצאת צודק 98% מהפעמים. אם יש הצפה בבית, קל להבין שהיכן שהוא המערכת סתומה. השאלה היא מה סותם את המערכת והיכן בדיוק נמצאת הסתימה. גם בהיבט זה יש משמעות לניסיון ולידע של איש המקצוע, אבל במרבית המקרים פשוט אין דרך לדעת היכן נמצאת הבעיה וממה היא נובעת. ברוב המקרים אפשר לפתור את העניין בטכניקות מסורתיות, אבל ישנם גם מקרים רבים שפשוט אי אפשר לפתור אם לא מרימים את כל הבלטות וחושפים את צנרת הביוב.

טכנולוגיית צילום ביוב

היא טכנולוגיה שמאפשרת לנו לחדור אל מערכת הביוב בעודנו נמצאים בחוץ, "לטייל" בתוך צנרת הביוב ולהגיע לכל פינה וכל נקודה בה בכדי לבחון אותה מקרוב ופשוט לראות מה קורה בתוכה. בצורה זו אנו יכולים לאתר בדיוק את מיקום הבעיה, בין שמדובר בסתימה ובין שמדובר בשבר, דליפה, איטום לקוי, פגר מת או כל בעיית ביוב אחרת. טכנולוגיית הצילום מאפשרת לנו גם לטפל בבעיה תוך שאנחנו רואים מה אנחנו עושים באמצעות המצלמה במקום, מה שמאפשר לנו לטפל בבעיה בצורה יעילה ומהירה יותר ועם מינימום נזק סביבתי.

סובלים מסתימות חוזרות בצנרת? הגיע הזמן לבדוק מהו הגורם לחסימת הצנרת ומהו המיקום בו הצנרת נחסמת. רק כאשר תדעו מה גורם לבעיה תצליחו לפתור אותה אחת ולתמיד.

לחברתנו מצלמת WHOLER  הסבר על סתימות ביוב

אנו החברה המובילה בארץ לצילום קווי ביוב אנו מתחייבים למחיר הזול ביותר בארץ !

לחברתנו הציוד המתקדם ביותר מצלמות גרמניות עד אורך של 300 מטר אורך | מצלמות HD 360 מעלות תמונה

בוגרי קורס שרברבות כאן

 

מהו צנרת ביוב ומתי הוא נחוץ

שירות של צילום צנרת ביוב נחוץ כאשר נרצה לראות מה מתרחש בתוך הצנרת בשלט רחוק. הציוד משמש לתכנון העבודה, ביצועה ובדיקת התוצאות. צילום שמתבצע על ידי צוות מקצועי מצליח לייעל בצורה משמעותית את העבודה ולצמצם את הנזק שנגרם למבנה. בעזרת מצלמות קווי ביוב ניתן למפות את הצנרת, לאתר מפגעים ולזהות בעיות תכנון. שימוש באמצעים מתקדמים בטיפול בצנרת יכול לחסוך לכם הרבה קשיים, נזקים למבנה והוצאות כספיות.

צילום צנרת ביוב עם אמצעים מתקדמים

שימוש באמצעית מתקדמים מאפשר השגת תוצאות מדויקות בתוך זמן קצר. היום, אינסטלטורים כבר לא צריכים לנחש היכן הנזילה או הסתימה בצנרת. הם משתמשים בציוד צילום קווי ביוב ומגלים כך מה קורה בתוך הצנרת. האפשרות להקליט את החומר המצולם מאפשרת לאינסטלטור להציג את הנתונים בפניכם ובפני צוותים של מומחים לטובת התייעצות. האמצעים המתקדמים מצליחים לפתור נכון ומהר את כל סוגי בעיות הצנרת (גם צנרת ארוכה וגם צנרת ישנה).

מצלמה של ריגיט

טיפול בחדירת שורשים לצנרת עם צילום קווי ביוב

שורשי עצים גורמים פעמים רבות נזקים קשים לצנרת. השורשים החזקים פוגשים את הצנרת מתחת לפני האדמה, מזיזים אותה, חודרים לתוכה וגורמים לנזקים בלתי הפיכים. הקושי בטיפול בבעיה הוא האבחון, איתור המקום בו השורשים גורמים לנזק והסרת השורשים הרלוונטיים. פעמים רבות, המקום בו השורשים מזיקים לצנרת רחוק מהמקום בו צומח העץ. הבעיה נפתרת עם צוות מקצועי ומנוסה שיודע לאתר נכון את הנזק בצנרת ואת השורשים המזיקים. פתרון מהיר לבעיה דורש ציוד צילום קווי ביוב, תיקון וחידוש של הצנרת כמו גם צילום ביוב בבתים פרטים ומבנים ציבוריים.

איך פותרים בעיות של צנרת ישנה?

קווי ביוב ישנים הם מתכון בטוח לנזילות, חדירת שורשים וסתימות. עם השנים, הצינורות הופכים חלשים ורגישים לסתימות ופגיעות חיצוניות. בעבר, מקרים כאלו של צנרת ישנה אפשר היה לפתור רק בעבודה יקרה ומורכבת של החלפת הצנרת כולה. היום כבר אפשר לפתור את הבעיה עם אבחון של הצנרת וביצוע תיקונים מקומיים. בהתאם לצורך תבוצע התקנת צנרת ביוב ללא חפירה. הקדימו לטפל בצנרת הישנה ותצליחו למנוע לעצמכם נזקים יקרים ופגיעה באיכות החיים.

למה כדאי להשתמש בציוד צילום?

קווי הביוב ממוקמים מתחת לפני האדמה במקום לא נגיש. בכל פעם בה נרצה לקבל גישה אל קווי ביוב יהיה עלינו לחפור בחצר ולהרים אריחים. על מנת למנוע את הנזקים למבנה יודעים היום אינסטלטורים להציע פתרונות  לתיקון הצנרת ללא צורך בחשיפתה. סתימות בצנרת מטופלות עם ביובית ונזקים מאובחנים עם ציוד צילום קווי ביוב. ציוד הצילום החדיש מאפשר איתור מדויק של מקור הבעיה והשקעה בטיפול נקודתי בלבד. עם ציוד צילום חדיש ניתן להתגבר בקלות על כל בעיות הצנרת.

צילום קווי ביוב

קווי ביוב בישראל, ובוודאי בכול מדינה, הם דבר ארוך, מפותל ומסובך – שדורש התייחסות מקצועית. מכיוון שמדובר באין ספור קילומטרים של צנרת תת קרקעית, איך בדיוק אפשר לאתר תקלה נסתרת אם אין צילום קווי ביוב? אכן צילום זה מסייע מאד, לקראת שני דברים משמעותיים: תיקון לוגיסטי נרחב או איתור תקלה במקום שקשה להגיע אליו. זהו שירות שמבקש הצבא, הרשויות המקומיות ופיקוד העורף, על מנת להיות יכול לנתר כל סוג תקלה במהירות ולתקן אותה.

מה זה צילום קווי ביוב ומדוע הוא חשוב

צילום קווי ביוב הוא בעצם תיעוד הקווים הנמצאים והכנה לקראת הקווים החדשים, מתוך מטרה לייעל את העבודה. הצילומים האלו מוזנים למחשב שמחבר אותם לתמונה אחת, ואז אפשר יהיה למצוא תקלה או להבין איך לשפר, ממבט על, בצורה מהירה ויעילה. מדובר על עבודה קבועה שעושות חברות מקצועיות בתחום – בוודאי מאז שנכנסו הרבה מאד טכנולוגיות שמקלות על העבודה. זה חשוב במיוחד לקראת שיפוץ, החלפת חלק, תיקון חיצוני או פנימי, ועוד. זה חשוב מאד לכל הגורמים הקשורים בדבר: חברת הביוב, חברת מקורות, הרשות המקומית, ועוד. כמובן לדיירים או המשתמשים הישירים זה מסייע מאד – מכיוון שזה מבטיח להם תיקון נקודתי, מהיר ולא "ריחני".

מדוע צריך צילום קווי ביוב

צילום קווי ביוב הוא פעולה שמקלה מאד על העניינים, כשרוצים לתקן או לשפץ, זה הופך הכול למאד קל. הצילום יכול לשמש את העוסקים בדבר גם כשאין בעיה קונקרטית, אבל אם ישנה בעיה – הצילום מסייע מאד לפתור אותה. בנוסף, זה מאפשר לעירייה או לבניין לעשות מעקב שנתי על שינויים טבעיים של שחיקה, או תהליכים שקורים במערכת הביוב עקב השימוש הרב, המזיקים, תשתית משתנה, תנאי שטח וטופוגרפיה, גשם ואפילו מזיקים. אם יש בעיה, סתימה, שבירה, הצפה ועוד – צילום קווי ביוב מקל מאד על הפתרון של הבעיה במהירות ובצורה נקודתית, מבלי הצורך להסב אי נחת במקרה הטוב לשכנים.

תהליך צילום קווי ביוב – מה השלבים הנכונים לביצוע העבודה

חברה מקצועית וברמה גבוהה לעבודת צילום קווי ביוב צריכה לעשות את הפעולות הבאות על מנת להבטיח ניצול מקסימלי של הטכנולוגיה לטובת פתרון הבעיה.

  1. יש לחקור מה הבעיה – חשוב מאד לתכנן את הצילום בצורה כזו, שאפשר יהיה לראות את המקסימום מבלי להיכנס פנימה באמצעים פולשניים. שוב לעבוד עם התכנון המקורי, תכניות שטח, שרטוטים ועוד. ככה אפשר להגיע לשורש הבעיה ולצלם רק מה שצריך. חוסך זמן וכסף.
  2. צילום באמצעים דיגיטליים וחיצוניים כמה שיותר חוסך הרס, וגם אם יש טעות זה לא אומר שצריך שיפוץ בעלויות לא הגיוניות.
  3. לאחר הצילום יש לאבחן את הבעיה – בדומה להליך רפואה, גם כאן המומחים מסתכלים, מבינים מה הבעיה ומציעים מה לעשות איתה. לפעמים נתקע משהו בצינור, לפעמים הוא נשבר ולפעמים יש שורשים של עצים.

לסיכום:

שנות האלפיים הכניסו טכנולוגיה חדשה אל ענף האינסטלציה והפכו אותו חכם, מדויק ויעיל יותר. צרו קשר ותיהנו גם אתכם ממענה מתקדם, יעיל ואדיב במחירים הוגנים.

צילום קווי ביוב

איתור נזקי צנרת הוא מקצוע לכל דבר. את השירות הטוב ביותר תקבלו מאינסטלטור מקצועי ומנוסה שמשתמש בציוד צילום צנרת חדיש. הציוד החדש מאפשר אבחון של מצב הצנרת בשלט רחוק!

מהו צילום צנרת

אינסטלטורים יכלו בעבר רק לחלום על האפשרות לבחון את המתרחש בתוך קירות הבית מבלי לשבור או להרוס אותם. כיום, הטכנולוגיה החדשה הופכת את האינסטלטורים הרבה יותר חכמים ובהתאם, עבודתם הופכת הרבה יותר יעילה, מדויקת, ממוקדת ונוחה. שימוש בטכנולוגיה תרמית חדישה מאפשר לאינסטלטורים להעניק ללקוחות שלהם שירות טוב יותר. הם מצליחים לתכנן טוב יותר כל עבודה, להסביר ללקוח מה עתיד לקרות, להימנע מגרימת נזק מיותר למבנה ולעבוד בצורה מדויקת.

מתי כדאי לבצע צילום צנרת ביוב במבנה?

בכל סיטואציה בה תרצו לבחון את מצב הצנרת ולוודא את תקינותה כדאי לכם להזמין שירות של צילום צנרת ביוב. לא קיימת עוד שיטה המאפשרת קבלת מידע פנימי על מצב הצנרת מבלי לחשוף אותה. אם אתם עומדים בפני קניית בית יד שנייה או בית חדש – תרצו בוודאי לוודא את תקינות התשתיות ואת איכותן. כאן בדיוק אנחנו נכנסים לתמונה עם שירות של צילום צנרת ביוב לטובת איתור תקלות או בדיקת תקינות.

איך בודקים את מצב הצנרת?

צילום צנרת ביוב הוא הדרך היחידה בה תצליחו לחשוף בעיות רטיבות סמויות עוד בטרם מופיעים סימנים חיצוניים. השימוש במצלמה המיוחדת מאפשר קבלת מידע מדויק ללא כל צורך בשבירת קירות או הרמת אריחי ריצוף. מעוניינים לבצע בדיקת צנרת כזו אצלכם בבית או בבית העסק? חייגו עכשיו ותקבלו שירות מחברה שזהו תחום המומחיות שלה. בדיקת מצב צנרת הכרחית לקראת קניית דירה או כל נכס נדל"ן אחר. הבדיקה תאפשר זיהוי מוקדם של בעיות צנרת לטובת טיפול מוקדם והערכה נכונה של שווי הנכס.

האם אפשר למנוע הצפות ביוב?

טיפול מוקדם בבעיות צנרת תוך חשיפת נזילות ונזקים בעזרת ציוד צילום חדיש מצמצם בצורה משמעותית מקרים של הצפות ביוב. אם אתם מתגוררים בדירה עם צנרת ישנה או דירה בה הצפות ביוב הן דבר שבשגרה – הגעתם למקום הנכון צילום ביוב. שירות של צילום צנרת ביוב יוכל לפתור בעבורכם את הבעיה. הצילום המדויק מאפשר לצוות לאתר במהרה את האזורים הבעייתיים ולטפל בהם עוד בטרם מתרחשת הצפת הביוב הבאה.

שומרים נכון על הנכס

טיפול נכון באינסטלציה אצלכם בבית חיוני למניעת נזקים יקרים ומורכבים לטיפול. אם אתם מתגוררים בבניין משותף צנרת ישנה ותקולה ששייכת לכם עלולה לגרום נזק משמעותי גם לדירת השכנים. את הטיפול בצנרת כדאי להפקיד בידיים מקצועיות ומיומנות. יש להקפיד על זהירות רבה בכל עבודת צנרת פשוטה או מורכבת. עבודה חובבנית עלולה להסתיים בגרימת נזק בלתי הפיך למבנה ולצנרת. אל תתפשרו על פחות מאנשי המקצוע הטובים ביותר והטכנולוגיה החדישה ביותר.

מה אנחנו מציעים?

יש לנו את היכולת לבצע תיקוני צנרת קלים ומורכבים בכל סוגי המבנים. השירות ניתן לבתים פרטיים, בנייני מגורים, מגדלי יוקרה, בתי עסק, בנייני משרדים, מוסדות, אתרי נופש ועוד. העבודה מתבצעת תוך שימוש בטכנולוגיה חדישה של צילום צנרת ביוב. במידת האפשר נעשה כל מאמץ על מנת לחסוך מכם גרימת נזק למבנה והוצאות כספיות מיותרות. צילום של צנרת ביוב מאפשר לנו לתת לכם שירות טוב יותר באופן שימנע מאתנו ומכם בלגן רב.

לסיכום:

טכנולוגיה חדשה של צילום צנרת ביוב משפרת בצורה משמעותית את המענה שאתם יכולים לקבל בתחום האינסטלציה. היום כבר לא שוברים קירות בכדי לאתר נזילות!

צילום צנרת ביוב

מצלמת צנרת ביוב – לראות את העולם ה"תחתון" מקרוב

מצלמות מכל עבר כמו בחיים

מצלמות נמצאות מסביב בכל מקום אפשרי. בקניון מותקנות מצלמות למען בטיחות האנשים. בתוכניות ריאליטי שונות המצלמות הן חלק בלתי נפרד מהעניין לצורך תיעוד אנושי, אנשים מתלהבים מסלפי כדי להנציח את עצמם בלי שמישהו ביקש מהם, כמובן. ולכל אלה מצטרפת מצלמת צנרת ביוב. כן, שמעתם נכון, המטרה היא לא לתעד סלפי ולעלות לאינסטגרם או לפייסבוק, אלא לאתר בעיות הדורשות פתרונות מיידים במערכת הביוב.

 

רוצים להגיע לשורש הבעיה? הכינו מצלמה

כאמור מערכת הביוב היא מערכת מסועפת ומורכבת הנסתרת מעינינו. ולא, אנחנו לא בעניין של מצלמות נסתרות כדי להביך את האינסטלטורים ואת ישבנם החשוף לרוב, אלא בעניין איתור הבעיות ומציאת פתרונות מדויקים ומהירים. כיום, כשהטכנולוגיה מתפתחת, מצלמת צנרת ביוב מאפשרת להגיע לשורש הבעיה, להבין אותה ומשם לדעת מה נחוץ לעשות כדי להצליח להחזיר את מערכת הביוב לתפקוד מלא בלי להתלכלך ובלי לגרום לנזקים.

 

כיצד פועלת המצלמה?

המצלמה מתחברת לרובוט קטנטנן שמוכנס למערכת ביוב אחרי תהליך של שאיבה. מרחוק אפשר להבין מה מתרחש, בלי להרוס חלקים בדרך. פשוט ואסתטי, בלי להתלכלך. אז לפני שאתם בוחרים לעשות הסבת מקצוע ולהיות אינסטלטורים בעצמכם, כדאי שתבינו כי מעבר לצילום, זהו עולם שלם שמצריך גם יצירתיות ודמיון במקרים מסוימים. לא בטוח שתעמדו בפיתויים של עולם הביוב. כך או כך הטיפול בצנרת הביוב מצריך ידע רב המבוסס על ניסיון ועל תיקון תקלות לאורך שנים. חלק נכבד מהעניין הוא לא לגרום נזקים לסביבת הצנרת. הנזקים עלולים לגרום להרס מוחלט, לכן חשוב לבחור איש מקצוע מיומן שיגיע לצלם מקרוב את מה שקורה בעולם ה"תחתון" של הביוב ויפעל בזהירות רבה.

 

תיעוד צילום גם עבורכם

אחרי שמחדירים את המצלמה בצנרת, מתבוננים בתמונות מקרוב כדי להבין את הבעיה. בדיוק כמו בצילום פנורמי לפני השתלת שיניים, כך מאבחנים את רצף התמונות כדי להגיע למסקנות לפני שיוצאים לדרך ומתקנים את הדרוש תיקון, לפני שמחזירים את כל המערכת לפעולה שלמה וזורמת. הצילום חשוב גם עבורכם כלקוחות כי הוא סוג של תיעוד. כך תשמרו את מצב הצנרת ואם תצטרכו לקבל פיצויים הצילום יכול לשמש תיעוד לכל דבר ועניין. בבחינת – מה הייתה התקלה ואלו נזקים נוספו לה בעקבות הניסיון לתקנה (בתקווה שלא תזדקקו לכך).

 

נעים להכיר – איש ביוב מוסמך

כדי לאתר איש מיומן מומחה בעולם הביוב, חשוב לוודא שהוא מוסמך לפעולה. חפשו חברה בעלת מוניטין, מישהי שעוסקת שנים בתחום, מישהי שיש לה רישיון לעסק כי הדבר מעיד על אחריות ורצינות בעבודה. אפשר לקבל חוות דעת מחוכמת המונים, אפשר ללכת על פי האינטואיציה, אבל לא לשכוח לאתר גם את האיש על פי ביסוס הנתונים מן השטח. מישהו שיש לו אחוזי הצלחה בתחום, מישהו הידוע באמינותו. לא משחקים במערכת ביוב עם שרלטנים. הקפידו לבחור את האנשים הנכונים.

 

 

 

 

 מצלמת צנרת ביוב

 

 

חשוב לכם לטפל בצנרת שלכם כמו שצריך? בואו להכיר את הטכנולוגיה החדשה בענף שמאפשרת ביצוע תיקונים בצנרת בשלט רחוק. היום כבר לא צריך לנחש איפה הנזילה או הסתימה בצנרת, ציוד צילום צנרת ממקד את העבודה.

יתרונות של צילום צנרת

אינסטלטורים בכל רחבי העולם פותרים בעיות צנרת ללא ציוד צילום מזה עשרות שנים. מדוע היום כבר לא כדאי לבצע עבודות ללא ציוד צילום צנרת מתאים? הסיבה לכך היא המיקום של הצנרת וההשקעה הרבה שלנו בעיצוב ואבזור הבית. אין כל סיבה להחריב את אריחי הריצוף היקרים או לשבור את הקירות בבית כאשר אפשר גם אחרת. הציוד החדיש מאפשר טיפול נכון יותר בצנרת ללא צורך בניחושים וללא גרימת הרס מיותר. אז רגע לפני שאתם מזמינים אינסטלטור מיושן כדאי לכם לדעת שאפשר וכדאי גם אחרת.

צילום צנרת לאיתור סתימות

אם יש אצלכם בבית או בבית העסק בעיה של סתימות חוזרות לנו יש את הפתרון בעבורכם. הסיבה לסתימה החוזרת היא טיפול לא מלא בבעיה. ישנם מקרים בהם הסתימה נמצאת במיקום לא נוח לגישה או זזה למקום אחר במקום להישטף החוצה. האינסטלטור שמגיע אליכם לטפל בבעיה מבצע את עבודתו בעזרת הציוד המיושן ומבחינתו הסתימה טופלה. הוא יודע שיש סיכוי לסתימה חוזרת אך אין לו כל יכולת לדעת מה קורה בתוך הצנרת. כאן בדיוק אנחנו נכנסים לתמונה עם ציוד צילום צנרת שמאפשר איתור מדויק של הסתימה והשלמת העבודה עם בדיקה שמוודאת שהסתימה אכן נפתחה.

איך נוצרות סתימות בצנרת?

על מנת להבין יותר את מורכבות הבעיה עמה אתם מתמודדים עליכם להבין איך נוצרות סתימות בצנרת ומדוע.   צילום צנרת ביוב תחילה, חשוב להבהיר שסתימה בביוב אינה מתרחשת ברגע, מדובר בתהליך ממושך. לכלוך מסוגים שונים נתקע בצנרת ונדבק לדפנות הצינור. בשלבים ראשונים הלכלוך הזה גורם רק להאטה של זרימת המים בצנרת מבלי לחסום אותה לחלוטין. עם הזמן, מצטבר עוד ועוד לכלוך בצנרת עד לשלב בו נוצרת סתימה מלאה שאינה מאפשרת עוד מעבר של מים. גורם נוסף לסתימות בצנרת הוא שורשים של עצים שחודרים אל הצנרת, סותמים אותה ואף שוברים אותה.

איך מטפלים בסתימה בביוב?

טיפול ראשוני בסתימות ביוב ניתן על ידי אינסטלטור. ברוב המקרים לא יוכל האינסטלטור לפתוח את הסתימה בעצמו ויהיה עליו להזמין רכב ביובית. במקרים בהם מדובר בסתימות חוזרות או סתימות קשות לאיתור, כדאי להפעיל ציוד צילום קווי ביוב. מצלמה רובוטית או מצלמת צינור תוחדר את הצנרת על מנת לאתר את מיקום הסתימה ואת הגורם לה. הטיפול בכל תקלת ביוב הופך הרבה יותר פשוט, מדויק ויעיל כאשר יודעים היכן נמצאת הסתימה או הנזילה. צילום צנרת מספק שיטה מדויק לפתירת בעיות ואבחון בעיות בצנרת.

טיפול בצנרת עם מצלמה רובוטית

המילה האחרונה בענף שייכת לציוד צילום רובוטי שמוחדר אל הצנרת. מצלמה רובוטית זעירה נשלחת אל תוך צנרת הביוב כאשר האינסטלטור מפעיל אותה מרחוק. חשוב לציין שהפעלת המצלמה דורשת הכשרה. לא כל אינסטלטור יוכל להפעיל את המצלמה או לנתח את הנתונים שמתקבלים. השימוש במצלמה הרובוטית חיוני בעבור מערכות ביוב גדולות ומורכבות. השימוש במצלמה הרובוטית נחשב יעיל ובטוח בכל סוגי הצנרת. המצלמה הרובוטית מצליחה לאתר סתימות ונזילות, לגלות בעיות וגם לגלות שהצנרת תקינה לחלוטין.

לסיכום:

ציוד צילום צנרת יעיל ומועיל לטיפול בכל סוגי בעיות האינסטלציה. הציוד החדיש מומלץ במיוחד בעבור עבודות מורכבות אל מול צנרת גדולה. המצלמות מצליחות לאתר בקלות סתימות/נזילות וגם לתת מענה למצבים בהם אנחנו לא בטוחים האם הבעיה היא בצנרת שלנו.

צילום צנרת 

צילום ביוב

נזילות, צינורות תקולים, מקורות מים לא ידועים ועוד: כולן תקלות שיש לתקן במבנה וזאת בהקדם על מנת שבמבנה לא ייווצרו לחות, נזקים, התפוררות של קירות, עובש ושאר בעיות בתשתיות, כאשר לשם כך רבים מבצעים צילום ביוב. אבל מה צריך לדעת על הפעולה? הכל בהמשך!

צילום ביוב  – כל מה שצריך לדעת

צילום ביוב היא פעולה שמבצעים במבנים קיימים אשר נעשית באמצעות מכשירים מתקדמים כמו רובוטים המבצעים את צילום פנים הצנרות. צילום ביוב באמצעות רובוט היא דרך לאיתור ותיעוד כל מה שמתרחש בתו מערכות הביוב בזמן שהפעולה מתבצעת באמצעות בחרות בנייה מקצועיות, תוך שהיא נועדה לאתר כשלים או חסימות בתשתיות שגורמות לתקלות במבנה.

למה מיועד צילום ביוב?

פעולה זאת נועדה על מנת לבצע תיעוד ובדיקות כמו בדיקת צנרת תקולה, שברים בצינורות הביוב, איתור נזילות, צילום תרמי בדיקת מרזבים בעת רכישת בית, פעולת הצילום נעשית במקרים שונים גם בבנייה של מבנה חדש, היא נועדה לגלות חסימות ושאר תקלות בתשתיות במים והביוב במבנה.

כיצד מבצעים צילום ביוב?

על מנת לבצע את הצילום, חשוב לבחור חברת בנייה ואנשי מקצוע להם המכשירים המתקדמים בעולם כמו גם רובוט מיוחד אשר מבצע את הצילום. הרובוט מבצע צילום של תוך הצנרת והביוב על ידי ביצוע צילומים מקוטר של 32 מילימטרים על 24 צול. בכך הוא בודק בדיקה מקיפה ומתעד את הבעיות בצנרת ובביוב ומקנה לאנשי המקצוע את הדרך לפתרון נכון ומקצועי.

חשוב לדעת כי רובוט המצלם את הביוב כולל גלאי שמאתר כשלים מתעד את יום הבדיקה והתאריך ובכך מועיל רבות לאנשים פרטיים ולבעלי עסקים.

מדוע חשוב לבצע את הצילום?

צילום ביוב היא פעולה חשוב גם כדי לתעד בעיות בצנרות, בכל מקרה של בחינת התשתיות במבנה, רכישת בית וגם במקרי ביטוח מסוגים שונים. בנוסף חשוב לבצע את הצילום על מנת לאתר נזילות והצפות כמו גם להבין מהו מצבו הטכני של הביוב.

צילום מסוג זה מעולה למי שרוצה לבצע עבודות אינסטלציה ללא הרס של המבנה תוך איתור מהיר ומקצועי של התקלות בביוב וזאת באמצעות מצלמה חכמה ומדויקת.

חשוב לדעת כי צילום מסוג זה נעשה רק על ידי חברות בנייה ושיפוצים מקצועיות אשר משתמשות במצלמות ייעודיות שמופעלות על ידי רובוט שיכול לבצע צילום תת קרקעי של מערכות המים תוך צילום היקפי בזוויות של 360 מעלות, תוך צילום כולל של כל המערכות והחלל שישנו בביוב.

לסיכום, צילום ביוב היא פעולה הכרחית כאשר ישנו רצון לבצע איתור תשתיות תקלות, מערכות שונות תוך גם שהצילום מסייע במגוון פעולות כמו בנייה חדשה, שיפוצים והחלפת מערכות הדוודים, האינסטלציה והמים.

צילום ביוב – הדרך הבטוחה לפתרון בעיות המתרחשות מתחת לאדמה

 

עולם שלם מחכה מתחת לאדמה

רגע, עצרו! לפני שאתם מעוותים את הפה, לפני שאתם חושבים על חולדות, לפני שאתם רוקמים דמיונות מבועתים. הביוב הוא חלק מחיינו! כן כן! בלעדיו לא היינו מצליחים לנקז את המים למקומות הנכונים. בעזרת צינורות מתאימים נעשית פעולה שאנחנו כלל לא מודעים לה כי הכל מתרחש מתחת לאדמה, רחוק מעינינו הבוחנות, ואולי טוב שכך. מתי אנחנו נזכרים בביוב? כשמשהו לא פועל כשורה. או אז אנחנו שואלים את עצמנו שאלות חשובות, מתלבטים את מי להזמין לטפל בבעיות, מדחיקים עד לרגע שלא ניתן להכחיש! קיימת בעיה בביוב, הגיע הזמן לחדור לתוכו ולהבין לעומקו את הלך הדברים.

 

מי יטפל בבעיה שקיימת בביוב?

עולם שלם מסתתר בביוב. גם אם תסתתרו מהעובדות, מישהו יצטרך לעשות את העבודה החשובה גם מתחת לאדמה. צילום ביוב יאפשר להבין מה מתרחש, מה לא תקין בצנרות, ממה צריך להיזהר, מהו מקור הבעיה ואיך לדייק את הטיפול הנכון, אך אל דאגה! לא אתם תהיו אנשי הבשורה. לצורך כך יש טכנולוגיה מפותחת ואנשים מיומנים שיודעים בכל רגע ורגע מה הם צריכים לעשות וכיצד עליהם לפעול. רק מי שמומחה ומבין מקרוב יודע מה מוטל עליו לעשות. הצילום יאפשר לוותר על הרס הצינורות, יאפשר לאתר את הקווים, את כל מה שהתפקשש כי רק כך ניתן לטפל מן השורש בעולם הכמוס של הביוב.

נשמע פסטורלי? צילום קווי ביוב ציורי מדי? למעשה, הביוב מצריך ידע מעמיק. הוא מסובך ומורכב, ורק אנשי מקצוע יודעים כיצד להתעסק בו במהירות, במקצועיות ובלי לאבד זמן יקר. צילום ביוב חייב להיעשות על ידי מומחים כי רק הם יודעים במה להתמקד, מה לא לפספס ומהי הדרך הבטוחה לפתרון ללא נזקים.

תשמחו על הביוב, רק אל תתעסקו איתו

חשוב שתדעו כי ביוב הוא חלק מהחיים. הוא משרת אותנו בני האדם. האדם פועל רבות, ובכל מקום שבו מתגוררים אנשים, נוצר ביוב. בין אם מדובר במקום מגורים, בין אם מדובר בבתי תעשייה, בחקלאות ועוד. כל השפכים העוברים בביוב אינם ידידותיים לאדם, יש שם חומרים שגורמים למחלות ולזיהום, על כן, גם האמיצים ביותר שמוכנים לפתוח את הביוב ולהיכנס לעולם "הקסם", לא יצליחו לאתר את הבעיה שדורשת פתרון מיד. רק צילום באמצעים מתקדמים יוביל אתכם לדרך המלך.

משרד הבריאות – האחראי על צנרת הביוב

האחראי על בריאות החברה הוא משרד הבריאות. הוא אשר רשאי לאשר את מערכות הביוב השונות, הוא המפקח על המתקנים העוסקים בשפכים, הוא ולא אחר מנהל ומנתב את החיים מתחת לאדמה, אבל נניח שיש בעיה, מי יטפל בה?

צילום ביוב על ידי אנשי מקצוע (ולא, אנחנו לא מתכוונים לצלמי אירועים, כן?) יאפשר להבין את הבעיה מקרוב.

כשתאותר הבעיה, הפתרון יגיע בקלות אחריה, ואתם תוכלו לנשום לרווחה.

.

צילום ביוב

צילום ביוב

 

ריח רע, מקקים בכל מקום, הצפה של מים במבנה או באזור המגורים – כולם יכולים להתרחש עקב הצפה ובעיות בביוב. הביוב שנמצא בבנייני מגורים, בבתים פרטיים ושלל מבנים, הוא כזה שאנחנו אף פעם לא חושבים עליו, אלא אם כן ישנן בעיות שגורמות לריחות לא נעימים וירידה באיכות החיים. לכן חשוב לדעת יותר על מצלמת ביוב ועל הדרך שבה היא תועיל לכם.

מצלמת ביוב

מכירים את היום הזה  שבו אתם יוצאים מהבית ולפתע חשים בריח רע וחריף שיוצא מן הביוב? בוודאי שכן! סיטואציה זאת אינה נעימה כלל ודורשת טיפול מידיי!

הצפות, נזילות, סתימות ועוד, כולן חלק מביוב שאינו תקין ולכן חשוב לדעת כיצד מטפלים בתקלה שכן ביוב שאינו מטופל: עלול להוביל לנזקים במבנה,

נזקים לסביבה וגרוע מכל  – לבעיות בריאותיות בקרב בני אדם ובעלי חיים!

אז כיצד מטפלים בביוב תקול?

לפני שנסביר כיצד מטפלים בבעיות אינסטלציה מסוג זה, יש בתחילה לדעת כי ביוב יכול להיות תקול ולא עובד בשל כמה וכמה סיבות, ביניהן:

הצפה – אחד המקרים השכיחים בתקלות אינסטלציה שעלולות להתרחש היא הצפה בביוב. הצפה יכולה להיגרם בשל שלל גורמים ולכן חשוב לזהות את מקור הבעיה ולטפל בה במהירות.

לכלוך – פדים, נייר טואלט, מוצרי טואלטיקה, מוצרים עשויי גומי ועוד, כולם עלולים לייצר חסימה בביוב. לכן במידה וישנם לכלוכים שגורמים לסתימה, חשוב לדעת כיצד מנקים את הביוב, (בדרך כלל על ידי משאיבת ביובית שמבצעת שאיבה של לכלוכים) ובכך לתקן את מערכות האינסטלציה).

סתימה  – סתימה בביוב יכולה להתרחש עקב שלל גורמים כמו פסולת שאינה אמורה להגיע למערכות הביוב, לכלוך ושומנים, כמו גם בשל מערכות תקולות.

מערכות ישנות – במבנים ישנים קיימים ביובים שלעיתים אינם מתפקדים כיאות, כאשר במקרים כאלה מבצעים החלפה של צנרות ומערכות האינסטלציה.

כיצד יודעים מהי הבעיה?

כאשר רוצים להבין מהו מקור הבעיה שגורם להצפה של הביוב או לשאר בעיות במערכות המים, חשוב להיעזר באנשי המקצוע המומחים כמו גם חברות בנייה ושיפוצים אשר משתמשות בטכנולוגיה מתקדמת של מצלמת ביוב צילום ביוב.

המצלמה הייחודית מבצעת צילום פנים צנרת ללא הרס של המבנה או הסביבה שלו, תוך שהמצלמה יכולה לבצע צילומים בקטרים של 32 מילימטרים עד 24 צול! מה שמקנה יתרונות רבים לבעלי המקצוע במהלך עבודתם.

מדוע יש להשתמש במצלמת ביוב?

אם בעבר על מנת לזהות מקור נזילה, רטיבות או הצפה, היה צורך בשבירה של קירות כמו גם חציבה והרמת מרצפות, הרי שכיום באמצעות מצלמה רובוטית לצילום תוך הביוב, ניתן לעשות זאת אחרת.

המומחים בתחום הבנייה והשיפוצים כמו גם בתחומי האינסטלציה, מבצעים צילום של מערכות המים באמצעות מצלמה רובטית שיודעת לזהות את מקור הבעיה ומאפשרת תמונה מלאה של מצב הביוב והמערכות וזאת ללא צורך בחפירות במבנה ועבודת אינסטלציה מסיביות.

כעת לאחר שבעל המקצוע הבין מהו מקור הבעיה, מבצע המומחה ובעל המקצוע את הטיפול הנכון והמתאים ביותר לסוג התקלה, כגון :

ניקוי הביוב – במקרים של ביוב מלוכלך יתבצע ניקוי יסודי על ידי שטיפה ושאיבה של הביוב .

החלפת צנרת – במידה וישנה צנרת ישנה מאד במבנה, יבצעו בעלי המקצוע החלפת צנרות.

פתיחת סתימה – אחת הסיבות השכיחות לתקלות במערכות המים היא סתימה שבגינה יש לבצע פתיחת סתימה באופן מקצועי.

מהן היתרונות של מצלמת ביוב?

מי שרוצה לדעת יותר על מצלמה שפועלת בטכנולוגיה חדישה לאיתור בעיות אינסטלציה, חשוב שיבין כי מצלמות מסוג זה מספקות מגוון יתרונות תוך שימוש גם ברובוטים מיוחדים שמאפשרים איתור נזילות, איתור שברים בצנרת, איתור חסימות, בדיקת ביוב, בדיקת מרזבים ובדיקות של כלל מערכות האינסטלציה במבנה מצלמה תרמית.

בנוסף, צילומים מסוג זה מקנים לרבים את היכולת לבצע תביעת ביטוח במקרים של הצפות ובעיות קשות במערכות המים, כמו גם בדיקת נכסים לרכישה או מכירה, כאשר המצלמה החכמה מאפשרת קבלת צילומים ברורים וממוקדים בליווי שעת הצילום, קטעי וידאו, תאריך ושעה, בזמן שהכל מתועד בצורה מסודרת עם קבלת דוח מקצועי שניתן על ידי אנשי המקצוע .

יתרונות נוספים של שימוש במצלמות מסוג זה היא היכולת לבצע בדיקה מבוקרת כמו גם תיעוד מקיף של מערכות המים תוך בדיקת שיפועי צנרות, אבחון כשלים בצנרת, בדיקת  הביוב, אבחון מדויק ותיעוד של תקלות בעת הצורך.

באמצעות מצלמות ביוב מקצועיות ניתן להימנע מעבודה ממושכת של איתור מקורות הריח וההצפה, כמו גם שהמצלמה מאפשרת אבחון ספציפי ובכך בחירת הפתרון הטוב ביותר וזאת ללא הרס של המבנה או עבודות שיפוץ ותחזוקה ממושכות.

שימו לב כי מצלמה רובוטית מיועדת למקרים שאותם מצלמה רגילה אינה מסוגלת לצלם כמו: כניסות למחברים שונים לדוגמא אפסילון, בדיקת מחברים ושלל בדיקות של מקור הבעיה, כמו גם תיעוד מהיר והוצאת דוח מפורט אודות התקלות שנמצאו במערכות המים.

כיצד בוחרים חברה טובה שעוסקת בתחום תיקון מערכות אינסטלציה וביוב?

זה נכון, כיום ישנן אינספור חברות אשר מציעות את השירותים שלהם לאיתור סתימות בביוב ואיתור שלל תקלות שנוצרו במערכות המים. עם זאת חשוב תמיד לבחור חברה מקצועית וטובה תוך שימת לב לדגשים הבאים בעת הבחירה:

ניסיון – וודאו כי לחברה שאתם מזמינים לבדיקת התקלות ישנו ניסון בתחום מערכות המים, פתיחת סתימות, איתור באמצעות מצלמות תרמיות וביצוע תיקונים ללא נזקים למבנה או לרכוש.

מקצועיות – יש לבחור חברה מקצועית אשר עובדת עם המצלמות הטובות ביותר שאינן פשוטות וכאלה שיכולות להפיק סרטונים מדויקים ומתועדים לכל מקרה שצריך סרטונים מסוג זה. עוד יש לשים לב כי אנשי המקצוע יודעים לתפעל את המצלמות בצורה נכונה ומקצועית.

עבודה קלה – חשוב לבחור חברת שיפוצים ובנייה שיכולה לבצע עבודה בבנייה קלה ללא פסולת בניין ולכלוכים מסיביים.

הצעת מחיר– בצעו השוואה בין הצעות מחיר אותן תקבלו מהחברות השונות ובחרו את האטרקטיבית והמשתלמת לכם מכל.

אחריות – מומלץ לבחור חברת אינסטלציה ושיפוצים שתקנה לכם אחריות על התיקון שאנשי המקצוע שלה מבצעים בביוב.

המלצות – נסו לקבל המלצות על חברת אינסטלציה טובה שתוכל לאפשר לכם את כלל השירותים לפתרון הבעיה.

לסיכום, מצלמת ביוב המופעלת על ידי רובוט, היא דרך מתקדמת לבצע בדיקה של מערכות המים והאינסטלציה ללא הרס של המבנה, תוך שעבודה זאת מאפשרת ליהנות ממהירות רבה יותר בעת הבדיקה, קבלת החלטות תוך הוצאת דוח אינפורמטיבי אודות התקלות השונות, כאשר מצלמה מסוג זה תאפשר תיקון מהיר של מערכות המים וחזרה לשגרה ולאיכות חיים טובה יותר.

מצלמת ביוב

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!