3 יתרונות של התקנת מערכת סולארית לבית

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

תוכן עניינים

חשבתם פעם לרגע כמה פעולות אנחנו עושים במשך היום באמצעות המערכת החשמלית? מדובר בעשרות אולי מאות פעולות ביום. לפעמים זה אפילו דברים שאנחנו לא שמים אליהם לב כמו הדלקה של האור או הטענה של הטלפון. כמעט בכל פעולה שאנחנו מבצעים מעורבת באופן ישיר או עריף המערכת החשמלית. התקנת לוחות סולאריים היא שיטה מצוינת לקזז את עלויות האנרגיה, להפחית את ההשפעה הסביבתית של החשמל הביתי ולספק עוד שפע יתרונות, כגון תרומה לעצמאות האנרגיה. אז אם אתם מתעניינים באפשרויות התקנת מערכת סולארית לביתכם, אם אתם רוצים להשיג הכנסה פסיבית לכל החיים ולשדרג את עצמכם ואף לחסוך בעלויות החשמל, מומלץ להתייעץ עם המומחים בתחום ולהבין את שלושת היתרונות העיקריים של התקנת מערכת סולארית לבית:

1. הפחתת או ביטול חשבונות האנרגיה

זה די מדהים. בישראל יש כמות שמש חזקה, ומשפחה ממוצעת של שלושה ילדים ושני מבוגרים שבוחרת התקנת מערכת סולארית משתמשת בצריכת אנרגיה כמעט אפסית. זה שיש כאן המון שמש יכול לבוא לטובתנו בהיבט של ייצור חשמל לצרכים ביתיים, ציבוריים ותעשיתיים גם יחד. גם אם אתם גרים במקום מעונן, מיקומים כאלה נוטים לקבל כמה שעות אור שמש ביום, בעוד שמקומות שטופי שמש מקבלים בממוצע שבע וחצי שעות אור שמש ביום.

למרות שימי שמש מייצרים יותר אנרגיה סולארית, לוחות סולאריים ממשיכים לשאוב אנרגיה גם כאשר מזג האוויר מעונן. אור שמש עקיף או מפוזר עדיין מסייע להפעלת האנרגיה הסולארית בבית שלכם. ימים מעוננים בדרך כלל מייצרים כעשרה עד עשרים אחוזים מההספק שנוצר בימי שמש.

2. מתחילים לחסוך מהיום הראשון

עלויות האנרגיה השנתיות יכולות להגיע לאלפי שקלים. האמת היא שההוצאה האנרגטית השנתית הממוצעת לאדם היא 12,200 ₪, כולל אנרגיה למגורים. אנרגיה סולארית מפחיתה או מבטלת עלויות אלה עם התקנת מערכת סולארית.

המערכת מציעה גם חיסכון לטווח הארוך, כי השמש זמינה בחינם ולוחות סולאריים לוכדים א עוצמת השמש ומאחסנים אותה לשימוש בעת הצורך.

3. העלאת ערך הבית

לוחות סולאריים משפרים באופן משמעותי את ערך מכירת הבית. רוב רוכשי הדירות מבינים מה המשמעות של בית עם לוחות סולאריים, במיוחד בבתים שקיימת בהם התקנת מערכת סולארית ואין צורך לבצע את ההשקעה וההתקנה הראשוני.

רוב בעלי הדירות רואים עלייה בשווי מכירת הדירה שלהם, מה שאומר שאם תתקינו מערכת סולארית, תוכלו לשפר את ערך המכירה של הבית שלכם באופן משמעותי.

לוחות סולאריים מעריכים גם את תוחלת החיים של הגג, מכיוון שהם מגנים מפני פגעי מזג אוויר ופסולת, והופכים את הבית לחסכוני יותר באנרגיה בקיץ, מכיוון שהשמש החמה אינה מכה על הגג ישירות, אלא נספגת בלוחות הסולאריים ששומרים על טמפרטורות נמוכות יותר בבית.

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!