איתור תשתיות 

 

מתי לאחרונה בדקתם את התשתיות שבבעלותכם או בבעלות הבניין? ידעתם שאפשר היום לאתר תשתיות ונזילות מבלי לחשוף אותן? ציוד תרמי חדיש מאפשר לנו צילום קווי ביוב ותשתיות לאיתור נכון, אבחון וטיפול בתקלות. כדאי לכם לנסות!

 

איתור תשתיות ביוב בבתים משותפים

בעבר, על מנת לאתר תשתיות ביוב ותקלות צנרת היה על האינסטלטור להיעזר בשרטוטים של תכנון הבנייה. במקרים בהם לא היו בנמצא השרטוטים לא היה מנוס מניחושים. לשמחתנו, כיום איתור תשתיות ביוב מתבצע בצורה הרבה יותר נוחה, מהירה, יעילה ומקצועית. בעזרת ציוד צילום תרמי או רובוטי מצליחים אינסטלטורים לאתר בצורה מדויקת את מיקום הצנרת, לאבחן נזילות ולטפל בתקלה. העבודה כולה מתחילתה ועד סופה תוכל להתבצע ללא גרימת נזק למבנה.

איתור תשתיות משותפות בבניינים

בכל בניין תוכלו למצוא תשתיות משותפות שמשרתות את כל דיירי הבניין ושייכות לכולם לצד תשתיות פרטיות ששייכות לאחד הדיירים. איתור תשתיות מדויק נדרש על מנת לקבוע מי נדרש לשאת באחריות לתיקון נזילה מסוימת או פיצוץ בצנרת. חשוב להבהיר שמדובר במערכות גדלות ומורכבות בהן נעשה שימוש קבוע יום יום. איתור מוקדם של נזקים ונקודות תורפה בתשתית חיוני לטיפול מוקדם, צמצום הנזק והפחתת העלויות.

מדוע חשוב לאתר בשלב מוקדם בעיות בתשתיות?

ציוד איתור תשתיות מתקדם הוא הזדמנות לאתר בשלבים מוקדמים פיצוצים ונזילות בצנרת. ככל שתצליחו לאתר מוקדם יותר את הבעיה כך תצליחו לצמצם את הנזק למבנה ואת העלויות. טיפול מוקדם בתשתיות חיוני למניעת מקרים של הצפות ביוב בחודשי החורף. נזילת מים מקו מים משותף של הבניין כולו תביא גם לעלייה בצריכת המים של הבניין. אם חשבון המים של הבניין עלה אצלכם בצורה משמעותית ללא כל הסבר – כדאי לשלול אפשרות של נזילה.

איך מאתרים ובודקים את התשתיות?

שימוש בציוד צילום תרמי מתקדם הוא הדרך הטובה ביותר לאיתור תשתיות ונזקי צנרת. חברות שמתמחות בתחום ועושות שימוש קבוע בציוד החדיש מצליחות היום לתת מענה טוב יותר לקהל הלקוחות שלהן. כאשר אתם מזמינים בדיקת איתור תשתיות דרכנו אתם יכולים להיות רגועים בידיעה שהבדיקה מתבצעת על ידי צוות מקצועי ומסור. הבדיקה תתבצע באמצעות ציוד חדיש וכלים מתקדמים המאפשרים איתור מדויק של תשתיות  ונזילות סמויות. תוצאות מדויקות מתקבלות ללא צורך בגרימת כל נזק למבנה.

מה אתם מקבלים לאחר הבדיקה?

הזמנת בדיקת איתור תשתיות דרכנו מסתיימת בדוח המספק תמונת מצב מדויקת של תשתיות המים בבניין. הדוח יפרט נקודות תורפה, נזילות קטנות, נזילות גדולות,איתור נזילות אזורים עם איטום לקוי ועוד. את כל הכשלים והליקויים שיתגלו נסביר כיצד אנו ממליצים ויכולים לתקן. האזורים שייבדקו הם קווי תשתיות וביוב (כולל צינורות אספקה לבניין), חיבורי מערכת המים, איטום הגג, איטום קירות חיצוניים, פתחי ניקוז. מדובר בבדיקה יסודית ומקצועית שנותנת לכם תמונת מצב מלאה ומדויקת.

היתרונות של השירות שלנו

כחברה מובילה בענף חשוב לנו להחזיק בציוד החדיש ביותר. בדיקות של תשתיות ומערכות מים אנו מבצעים מבלי לגרום כל נזק למבנה. אין כל סיבה שאתם תאפשרו גרימת נזק למבנה כאשר אפשר לאבחן את הבעיה ואף לטפל בה בשלט רחוק. לרשותנו ניסיון רב בעבודה מול לקוחות פרטיים, בעלי עסקים, מוסדות, ועדי בתים ועוד. אנו מבינים היטב את הצרכים הספציפיים של ועדי הבתים ומקפידים לתת מענה מהיר למקרים דחופים של הצפות ביוב ופיצוצים בצנרת.

 

לסיכום:

איתור תשתיות על ידי צוות מומחים יתבצע אצלכם ללא הרס מיותר וללא צורך בניחושים. ציוד חדיש מאפשר גילוי ממוקד, אבחון וטיפול נכון לכל בעיה.

 

איתור תשתיות 

 

התקשרו עשיו