אודותינו

תדמור טכנולוגיות הנו פורטל מידע אודות איתור נזילות וצילום קווי ביוב  באתר מוצגות חברות מובילות את המגזר הציבורי והמגזר הפרטי עם שירותים מתקדמים בתחום של איתור נזילות וצילום קווי ביוב. בחברת תדמור טכנולוגיות, על הצוות המקצועי שלה, מכירים היטב את האתגרים המשמעותיים באיתור נזילות בתוך קירות אטומים או באיתור תקלות ביוב בתוך מערכות ביוב תת קרקעיות ובהתאם לכך הצטיידנו בציוד המתקדם ביותר בתחום ובידע המקצועי העדכני ביותר.

לרשותנו מערכות צילום של קווי ביוב, מערכות המאפשרות שלנו לאתר תקלות בקווי ביוב ביתיים, שכונתיים, עירוניים ובין עירוניים, לערוך פיקוח ובקרה על מצב קווי הביוב באופן רציף ושוטף וכן לאתר סדקים ומצבים של טרום תקלה. בנוסף לכך, אנו מציעים שירותי איתור נזילות בקירות וזאת באמצעות מצלמה טרמית ומערכות נוספות המאפשרות לנו לצפות אל תוך הקיר ולגלות בדיוק את נתיב הנזילה ואת המקור.

ניסיון וטכנולוגיה ללא תחרות

יכולותיה המתקדמות של תדמור טכנולוגיות נרכשו ונבנו לאורך שנים בהם צברה החברה ידע רב, המסייע לה בכל פרויקט אליה היא ניגשת. צוות אנשי המקצוע שלנו בניהולו של יוסי נחום מכירים את כל סוגי התקלות והליקויים בקווי ביוב ומכירים היטב את נקודות התורפה להיווצרות נזילות ודליפות בקירות ובמערכות מים למיניהן. ידע זה מסייע לנו לאתר תקלות במהירות יוצאת דופן וללא גרימת נזק משני לקירות, לרצפה או לסביבה בכלל.

תדמור טכנולוגיות עובדת מזה שנים עם גורמים גדולים ובינוניים במגזר הציבורי, ובכלל זה חברות מים, רשויות מקומיות, ומשרדי ממשלה וכן עם שלל לקוחות במגזר הפרטי, בכל רחבי הארץ. החברה מעניקה שירות בסטנדרטים גבוהים לכל לקוחותיה, ללא קשר לגודל הפרויקט או להיקף העבודה עם הלקוח.

אנו מקפידים על מתן שירות יוצא דופן תוך איזון מקסימלי עם תמחור הוגן לכל לקוח. בהזמנת שירות צילום קווי ביוב ואיתור נזילות של תדמור טכנולוגיות תוכלו להיות בטוחים שהנזילה תימצא, התקלה תתוקן וכל זה ללא גרימת נזק משני או היקפי כלשהו לבית, לרחוב, לרצפה או לכל מרכיב אחר בסביבה.

אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום, לקבל מידע אודות השירותים שלנו ולהתייעץ עם הצוות המקצועי שלנו סביב האופן בו נוכל לסייע לכם לפתור כל בעיה במערכת הביוב או האינסטלציה.

 

למה לבחור בנו ?

  • בגלל המקצועיות-10 שנות ניסיון בתחום עושים את ההבדל
  • בגלל השירות לקוחות -לקוחותינו לעולם יזכו לשירות לקוחות אישי ומעולה
  • בגלל הזמינות 24/7 זמינות מלאה בכל שעות היממה
  • בגלל המחיר-חיסכון של 23% ממחיר השוק הממוצע
  • בגלל הציוד-רק הציוד המתקדם ביותר 
  • משלמים רק אם מוצאים ללא מקדמות וללא הפתעות
התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!