החלפת צנרת ללא חפירה

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

תוכן עניינים

אחד התחומים החדשניים היום בתחום האינסטלציה הוא היכולת לאתר, לזהות, לתקן ולחדש בצורה הכי פחות פולשנית עם מינימום הרס למבנה. כפי שבתחום הרפואה הניתוחים ותיקון ליקויים בגוף הפכו להיות זעיר פולשניים וממוקדים, כך גם בעולם האינסטלציה. חידוש ושיקום צנרת ללא הרס או החלפת צנרת ללא חפירה הם הדרך המתקדמת לטפל בבעיות המתגלות במבנים. התיקון בשיטה זו חוסך נזק סביבתי, זמן ועלויות רבות שבעבר היו חלק בלתי נפרד מהטיפול בבעיות צנרת.

שלוש השיטות המתקדמות ביותר להחלפת צנרת ללא חפירה:

  • תיקונים מקומיים, פאצ'ים (Patching). שיטה זו היא הנפוצה והמוכרת ביותר בעבודות "אל ההרס" בעולם האינסטלציה. שיטת העבודה בתיקון מקומי כזה היא החדרת פקק תיקונים מיוחד הנושא יריעת פייברגלאס אל האזור אותו צריך לתקן. את השלב הזה מבצעים תוך צילום כדי להגיע למקום הנכון הזקוק לתיקון. לאחר מכן מנפחים את הפקק שבו יש גם דבק, וממתינים שהיריעה תתייבש. כך הטלאי מחזק את הצינור. באופן זה הצינור מתוקן במהרה וביעילות ללא צורך בחפירה ובהרס, גם בשטחים גדולים בעלות נמוכה.
  • שירוול צנרת. שיטה מתקדמת לביצוע עבודות תיקון צנרת וחידוש צנרות שלמות באופן יעיל ללא צורך בחפירה או בהרס סביבתי. שירוול צנרת מתבצע על ידי החדרת שרוול מבד מיוחד, הספוג בדבק אפוקסי לתוך הצינור. השרוול מוחדר  לצינור הקיים ובכך נמנעת חפירה נוספת והרמת מרצפות או שבירת קירות. לאחר החדרת השרוול יש צורך לייבש את הדבק האפוקסי בשיטות שונות ובהמשך חותכים את החיבור לתוף ההיפוך שדחף את השרוול למקומו.
  • שיטת "קוויק לוק" מורכבת מפאצ' תיקון עמיד במיוחד העשוי מגליל נירוסטה ומעטפת גומי אלסטי. פאצ' זה מתנייע ומתקבע בתוך הצנרת בעזרת עגלה מתנפחת ייחודית אשר מותאמת לעבודה גם עם מערכות IPEK ו IMS.

שיטת "קוויוק לוק" עובדת באופן הדומה לשיטת הדבקת הפאצ'. ההבדל הוא שבמקום הפקק קיים מעין גליל נירוסטה, על גביו מולבשת גומייה איכותית מסוג EPDM. גליל הנירוסטה מולבש על גבי רובוט ייעודי בעל גלגלים, הדומה לגליל ומוחדר אל תוך צנרת הביוב. כאשר הרובוט מגיע אל הצינור התקול, הוא מרחיב את גליל האלומיניום העוטף אותו בעזרת לחץ אוויר גבוה ומצמיד אותו למעטפת הפנימית של הצנרת.

הקידמה בשירות התיקונים

מקצועיות היא שם המשחק בכל תחום, וכשמדובר בתחום רגיש כמו תיקונים בבית שלנו, היא מעל הכול. כשאנו מזמינים בעל מקצוע, במיוחד בתחום הנזילות, אנחנו רוצים לדעת שהוא יצליח לפתור את התקלה ויעבוד באופן מקצועי ויעיל. כדי שלא נגיע למצב של ניסוי וטעייה, אנו צריכים מראש לבחור בטוב ביותר כדי למנוע עוגמת נפש והוצאות מיותרות. כדי לדעת מיהו בעל מקצוע אמין ומקצועי, נדאג לקבל המלצות, לוודא שזו חברה מוכרת, אמינה ובעלת ניסיון, שעושה שימוש במכשור מתקדם. ותק והמלצות הם נושא חיוני בבחירה, כמו גם הבירור באילו מכשירים אנשיה משתמשים. אל תתביישו לשאול, זו זכותכם. חברת תדמור טכנולוגיות היא חברה כזו, בעלת ותק וניסיון של מעל עשר שנים בתחום פתרונות האינסטלציה והתיקונים בכל מגוון המצבים. אנו משתמשים בציוד המתקדם ביותר הקיים היום בתחום, וזאת על מנת לתת פתרונות איכותיים ויעילים לכל בעיה. בסיום הבדיקה של אנשי הצוות שלנו תקבלו דוח מקצועי ומפורט, המסכם את ממצאי הבדיקה, הבעיות שהתגלו והפתרונות המוצעים. הדוח הזה הוא מסמך רשמי וקביל בבתי משפט, ואנו עומדים מאחוריו במקצועיות ובאחריות. אם נתקלתם בבעיה, אם יש נזילה או חשד לנזילה – אל תחכו ופנו אלינו.

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!