חידוש צנרת

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

תוכן עניינים

הצנרת מובילה את המים ואת השפכים ממקום אחד לאחר במערכת סגורה. כל עוד המערכת מתפקדת והיא סגורה ואטומה, היא לא צריכה להדאיג אותנו. המים זורמים בה באופן פשוט, נוח וטבעי. עם זאת, כאשר מתחילות בעיות כמו רטיבות שנראית לעין או עליה בחשבון המים ללא הסבר מקדים, יש לבחון מה המצב של הצנרת ולבצע תיקון או חידוש צנרת.

מתי נרצה לבצע חידוש של הצנרת

ישנם מספר מצבים בהם כדאי לשקול להתחיל לחדש את הצנרת. כיוון שמדובר בפעולה מקיפה במבנה, לעתים נחפש פתרונות אחרים שהם לא חידוש, למעט המקרים הבאים:

צנרת מיושנת ובעייתית

בישראל ישנם מבנים רבים אשר סובלים מצנרת ישנה מאד. בחלק מהבתים מדובר עדיין במערכות של צנרת מתכתית וזו כבר בעייתית מאד. ברגע שהצנרת נוזלת ואי אפשר להחליף חלק ממנה, יש למצוא את הדרך הנכונה ביותר להחליף את כולה.

שיפוץ במבנה

ברגע שמתבצעות עבודות שיפוץ נרחבות במבנה יש לבחון את המצב של הצנרת ולקבל החלטה האם להחליף אותה או לא. במידה והצנרת במצב טוב ואין מה להרוויח מההחלפה והחידוש שלה, המטרה תהיה להשאיר אותה, אך ברוב הבתים בהם מתבצע שיפוץ גדול כדאי לשקול גם החלפה למערכת צינורות חדישה ואיכותית.

בעיה בצנרת המובילה לנזילה

במקרה של נזילה ורטיבות יש לבחון מה המצב של הצנרת ומהי דרך הטיפול הנכונה ביותר. אין דרך אחת שנכונה לכל המקרים וזאת כיוון שכל מקרה שונה וכל מערכת היא ייחודית. יש לקבל את ההחלטה האם להחליף את הצנרת וכיצד להחליף אותה לאחר שתתבצע בדיקה יסודית של המקום ולאחר שיהיה ברור איזה סוג של צינורות קיימים במבנה.

חידוש צנרת בלי לשבור קירות ובלי לפגוע בסביבה

שיטת השירוול מאפשרת להחליף ולחדש את הצנרת בלי לחפור או להרוס את הסביבה. היתרון של השיטה בא לידי ביטוי בהפרעה מינימלית לחיי היום יום, תהליך אשר יכול להתבצע תוך זמן קצר ואפילו שעות ספורות, תוצאה עמידה לאורך שנים וצינורות גמישים שיכולים להתמודד היטב עם לחצים.

תהליך החידוש מתאים לבניינים, בתים פרטיים וגם מבנים מסחריים. הוא מאפשר להחליף את צנרת הביוב בלי לפגוע בסביבה ובלי לגרום לנזקים שיכולים להעיק ולפגוע באיכות החיים. התוצאה איכותית אך זאת בתנאי שהעבודה מתבצעת על ידי חברה מנוסה שמכירה היטב את סוג העבודה.

3 שאלות שיש להפנות לחברה המבצעת

הזמנת בעלי מקצוע היא אינה דבר מובן מאליו. ההחלטה את מי להזמין כדי לבצע חידוש צנרת היא החלטה משמעותית וכדי לעזור לך לבצע את הבחירה הטובה ביותר צירפנו שלוש שאלות שיש להעלות מול החברה.

מהו הניסיון של החברה?

יש לוודא כי החברה ביצעה עבודות דומות בעבר. אם מדובר על חידוש צנרת בבניין רב קומות עליה להכיר את סוג העבודה וזו תהיה שונה מהחלפה של הצנרת בבית פרטי. לכן, הניסיון רלוונטי ליכולת שלה לבצע את העבודה.

אילו בדיקות יבוצעו במקום?

יש להעדיף חברה שמבצעת בדיקות יסודיות של הצנרת הנוכחית לפני שהיא תקבל החלטה כיצד לבצע את העבודה. עליך לברר אילו אמצעים עומדים לרשות החברה ולבדוק שהיא משתמשת בטובים ביותר עבור המבנה שלך.

מהן עלויות העבודה?

על סוגיית העלויות אפשר יהיה לענות לאחר שהדרישות יהיו ברורות. אין להסתפק בהצעת מחיר שהיא "בערך" אלא יש לקבל הצעת מחיר כתובה שכוללת את כל הפרטים ובהם סוג הצנרת החדשה, הבדיקות שיבוצעו, לוח הזמנים וכל מה שנקבע בעל פה. חברת תדמור טכנולוגיות מזמינה אותך ליצור קשר ולקבל הצעת מחיר רלוונטית, הוגנת ואת אנשי המקצוע הטובים ביותר.

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!