איתור נזילות מים ללא הרס

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
צפון: 073-3753261
מרכז/דרום: 073-3753255

איתור נזילות מים ללא הרס

נזילות מים הן צרה צרורה, אנו עדים לכך לא פעם. למים יש יכולת זרימה מהירה, והם תמיד ימצאו נתיב להתקדמות. לרוב המשפחות וברוב הבתים, המרפסות והחצרות זה קרה לפחות פעם אחת. זו עוצמתם של המים. אנחנו מגבילים אותם לצינורות וגורמים להם לפעול בזרם חזק כדי שיהיה לנו נעים, ומדי פעם הם פורצים או שוחקים את הברזים והקירות ויש תקלות. כשאנחנו חושדים שיש לנו נזילה, אנחנו בדרך כלל נראה כתמים כהים על הקירות, טיח שמתנפח, קילוף צבע או נקודות עובש. לעיתים נבחין שיש בעיה כשחשבון המים שלנו יראה עלייה פתאומית בלתי מוסברת, או שנחוש בירידה בלחץ המים ביחס לעבר. נוכל לנסות לבדוק אם יש בעיה על ידי סגירת כל הברזים והמכשירים הצורכים מים, כמו מכונת כביסה, מדיח וכו' ובדיקה האם שעון המים שלנו מראה על פעילות מים. אם השעון יצביע על כך שיש צריכת מים למרות שאין כל מכשיר שעובד – הדבר יכול לרמז על נזילה.

עכשיו, מה עושים? הבנו שיש בעיה, אבל איך נדע היכן יש נזילה, כמה זמן היא קיימת ומה הנזק שכבר נגרם? והכי חשוב – איך מתקנים את התקלה במהרה?

איתור נזילות מים ללא הרס – איך עושים זאת?

שיטת העבודה של שרברבים בעבר הייתה לנחש איפה נמצאת הבעיה, לחפור לאורך הקיר או להרים מרצפות בשטח גדול ולקוות שהם קלעו בניחוש. אם לא – ממשיכים לחפור. היום הטכנולוגיה המתקדמת והמכשירים המשוכללים מאפשרים איתור נזילות מים ללא הרס מבעד לקירות. החידושים האחרונים בתחום האינסטלציה יצרו שיטת עבודה שחוסכת זמן, כסף ולכלוך. היכולת "לראות" מבעד לקירות או המרצפות פותחה עם הטכנולוגיה שמאפשרת לזהות שינויי טמפרטורה על ידי צבעים במצלמה טרמית ניידת ופשוטה יחסית. אז לפני שמתחילים לחפור, הזמינו חברה מקצועית המתמחה באיתור נזילות מים ללא הרס באמצעים מתקדמים ובשיטה חכמה. השרברבים בחברות אלה הם אנשי מקצוע מנוסים, אשר עברו הכשרה בהפעלת המכשור ובפענוח תוצאות הבדיקות. אבל זכרו, לא כל מי שעושה שימוש בציוד חכם לצורך איתור נזילות מים אכן יודע להפעיל אותו ולנתח את המידע המתקבל. לניסיון ומקצועיות יש השפעה מכרעת על התוצאות ועל הפתרון שיוצע לכם.

שלבי הבדיקה לאיתור נזילות

בדיקת לחץ מים באמצעות מד לחץ תיתן מידע ראשוני על קיומה של נזילה בצנרת אספקת המים. לאחר ירידת לחץ יש לבצע בדיקות מקיפות לאיתור מקור הנזילה.

כדי לאתר את מקום הנזילה, יש צורך להשתמש במצלמה טרמית לאיתור נזילות. המצלמה יכולה לזהות באמצעות שינויי טמפרטורה הקיימים מבעד לקירות או החרסינה אם יש נזילת מים.

קיימים כלים נוספים לאיתור נזילות כמו החדרת גז למערכת המים ועוד.

הבודק בשטח מחליט על השימוש במכשיר המיטבי לאיתור נזילות על פי הצורך.

בסיום הבדיקה וניתוח הממצאים, יינתן דוח מפורט הכולל את ממצאי הבדיקות, הנזק שנמצא והמלצות לתיקון הבעיה. הדוח הרשמי שלנו יכול לשמש אתכם גם בבית המשפט בעת הצורך.

אתכם במים ובמים

תדמור טכנולוגיות היא חברה בעלת ותק של מעל עשר שנים באיתור נזילות, רטיבות, בעיות צנרת ביוב ועוד. אנו בתדמור טכנולוגיות עושים שימוש במכשור המתקדם והחדשני ביותר בתחום, על מנת להביא ללקוחותינו תוצאות מהירות ומדויקות. אנו כחברה שמתמחה בתחום האינסטלציה יודעים מהו הנזק העלול להיגרם לאורך זמן במקרה של רטיבות ונזילות מים, וממליצים למהר ולפנות אלינו ברגע שאתם חושדים בבעיה בצנרת או שנתקלתם בסימני רטיבות. אנו זמינים בכל עת.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
צפון: 073-3753261
מרכז/דרום: 073-3753255

אז מה היה לנו בכתבה:

צרו קשר ונחזור תוך פחות מ-24 שעות

פתרונות אחסון מחסנים עוזרים לחברות לאחסן ביעילות את מוצריהן. הם חשובים לצמיחה של עסק ומשמשים להגברת הקיבולת והיעילות. ניתן ליישם פתרונות אחסון במחסן שלוקחים בחשבון

קרא עוד »

צפון: 

מרכז/דרום