שרוול צנרת

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

תוכן עניינים

ישנן שיטות שונות לטפל במערכת הצינורות. בעבר, כמעט כל בעיה טופלה על ידי חציבה ופתיחת התשתיות, הוצאת הצנרת והחלפתה. היום ישנן שיטות מתקדמות יותר לפתור בעיות שכיחות ובכתבה זו נדון באותן שיטות והיתרונות שלהן.

מערכת הביוב והצינורות יכולה לשמש אותנו לאורך שנים רבות. עם זאת, ברגע שהיא נפגעת, אנחנו צריכים לטפל בה בהקדם. לשמחתנו, תודות למכשור מקצועי שמאפשר לנו לאתר את המיקום המדויק של המפגע ותודות לשרוול צנרת, אנחנו יכולים ליהנות מטיפול מהיר במינימום לכלוך.

מהו שרוול צנרת?

שיטה חדשנית יחסית לטיפול בבעיות בצנרת נקראת "שרוול". בשיטה מכניסים שרוול אשר נראה כגליל בד אל תוך המערכת הקיימת בעזרת תוף היפוך. השרוול ספוג בדבקים שונים אשר הופכים אותו בסופו של דבר לצנרת לכל דבר. הוא מוצמד מבפנים אל המערכת הקיימת ולאחר שהדבקים מתייבשים הופך להיות חלק בלתי נפרד ממנה.

התוצאה של הפעולה היא יצירה של מערכת חדשה, בלי להוציא את הישנה. שיטה זו חוסכת את הצורך לבצע חפירות ולהוציא את הצינורות הקיימים. היא פשוטה ונקייה בהרבה לעומת האפשרות הישנה. זוהי הדרך החדשה וברוב המקרים הנכונה ביותר לטיפול בשלל בעיות.

מתי נוכל להשתמש בשרוול צנרת?

במקרים של צנרת ישנה, שבורה וסדוקה, נוכל לבצע חידוש במינימום פגיעה בתשתית הקיימת. אם בעבר היינו צריכים לפתוח את הקיר או להרים את האדמה כדי להצליח להגיע אל הצנרת ולאחר מכן להוציא אותה ולהחליפה, היום כל זה נחסך מאיתנו. תודות לטכנולוגיית שרוול צנרת אנחנו יכולים לחדש את הצנרת בלי לחפור וכל זאת בזמן קצר.

ברגע שיש לנו בעיה בצנרת, אם היא אכולה, ישנה או נפגעה משורשים ומסיבות אחרות, נוכל להחדיר את השרוול החדש לתוך הצנרת הישנה, להצמידו לדפנות וליהנות ממערכת חדשה. השרוול עמיד יותר מרוב המערכות הקיימות. הוא עמיד בפני לחצים שונים, חומרים שיכולים להגיע אל המערכת ויכול להיכנס אל צנרות בגדלים שונים.

כיצד מתבצעת העבודה?

על מנת להצליח לבצע את העבודה יש להכיר את הדרישות והחומרים השונים. בשלב הראשון יש לאבחן את הצנרת הנוכחית ואת הבעיה ולבחור את השרוול הנכון לעבודה. יש לבחור את החומרים הנכונים ולאחר מכן להכין את קו השרוול. יש לנקות את הקו הקיים ממפגעים שונים ככל האפשר כאשר פעולה זו מתבצעת בהחדרת רובוט ושליטה בו מבחוץ. כלומר, בשום שלב אין צורך לפתוח את המערכת.

לאחר שהשטח מוכן אפשר להתחיל להחדיר את השרוול בשיטת ההיפוך וכשהוא במקומו תתבצע פעולת ניפוח שתגרום לו להידבק אל דפנות הצנרת הישנה. כדי שהשרוול יהפוך לקשה משתמשים בטכניקות חימום שונות ולבסוף הוא יהפוך להיות חלק בלתי נפרד מהמערכת ואנו לא נרגיש בשום שינוי. חברת תדמור טכנולוגיות מתמחה במתן פתרונות בתחום ותשמח לעמוד לרשותך לאורך כל הדרך.

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!